Pokud hledáte vzrušující a odlišný design barové židle, zamilujete si židli Yulo. Nápaditě tvarovaná skořepina sedáku s průběžnými, směrem ven prohnutými područkami a propracované prošívání po celé ploše sedáku dělají z Yulo designový vrchol, který každý den znovu inspiruje. Použitá pravá kůže září klasickou černou barvou a její zvláštní pružnost a mimořádná pevnost svědčí o její vysoké kvalitě. Barová židle Yulo-Flex Black – systém židlí od DELIFE Barová židle má neobvyklý rám v elegantním konzolovitém... Celý popis

Koupit za 8 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokud hledáte vzrušující a odlišný design barové židle, zamilujete si židli Yulo. Nápaditě tvarovaná skořepina sedáku s průběžnými, směrem ven prohnutými područkami a propracované prošívání po celé ploše sedáku dělají z Yulo designový vrchol, který každý den znovu inspiruje. Použitá pravá kůže září klasickou černou barvou a její zvláštní pružnost a mimořádná pevnost svědčí o její vysoké kvalitě.

Barová židle Yulo-Flex Black – systém židlí od DELIFE

Barová židle má neobvyklý rám v elegantním konzolovitém tvaru z moderní ploché oceli. Její mírná houpací funkce usnadňuje sezení zejména na zádech. Stabilní opěrka nohou poskytuje dodatečný komfort při sezení.

Rám je vyroben z ručně broušené nerezové oceli. Náročný proces broušení a kartáčování vytváří poměrně drsný povrch s mnoha drobnými leštícími stopami. Ty zajišťují neuvěřitelně krásný lesk a chrání materiál před korozí a opotřebením.

Přehled všech údajů o výrobku

Rozměry výrobku: 1:

- Přibližné rozměry: Š53 x D52 x V102 cm

- Přibližná šířka sedadla: 36 cm

- Hloubka sedáku přibližně: 36 cm

- Výška sedadla přibližně: 74 cm

- Výška opěradla cca: 30 cm

- Výška područek přibližně: 89 cm

- Od základny k opěrce nohou cca: 25 cm

- Tloušťka opěrky nohou cca.

- Od opěrky nohou ke skořepině sedadla cca: 41 cm

Materiál výrobku:

- Materiál: skořepina: pravá kůže (100% hovězí kůže)

- Rám: nerezová ocel

Product colour:

- barva: černá

- Rám: stříbrný

Surface finish:

- Hladký

Další podrobnosti:

- Upozornění k montáži: částečně smontováno, rám musí být smontován.

- Hmotnost v kg: 14
Zobrazit více

Parametry

Materiál kožené
Výrobce Delife
Barva černé