Dell 451-BCFT - originální

0 %
(0 hodnocení)

Vlastnosti *Kapacita 64 Wh *Spolehlivé napájení pro potřebný výkon Alternativní PN H6K6V, RY3F9, GHXKY, 5TF10 Před případným objednáním zkontrolujte správnou kapacitu a velikost baterie s původním článkem. Nekompatibilita není důvodem k možnosti vrácení baterie. Kompatibilita *Precision M7530 *Precision M7540 *Precision M7730 *Precision M7740 Stále cestujete? Už si nemusíte dělat starosti s omezenou výdrží baterií! Svůj notebook můžete napájet touto 4-článkovou lithium-iontovou baterií... Celý popis

Popis

Vlastnosti

*Kapacita 64 Wh

*Spolehlivé napájení pro potřebný výkon

Alternativní PN

H6K6V, RY3F9, GHXKY, 5TF10

Před případným objednáním zkontrolujte správnou kapacitu a velikost baterie s původním článkem. Nekompatibilita není důvodem k možnosti vrácení baterie.

Kompatibilita

*Precision M7530

*Precision M7540

*Precision M7730

*Precision M7740

Stále cestujete? Už si nemusíte dělat starosti s omezenou výdrží baterií! Svůj notebook můžete napájet touto 4-článkovou lithium-iontovou baterií Dell™. Díky kapacitě až 64 Wh vám baterie umožní bezproblémovou práci na služebních cestách i na dovolené. Tato baterie vám poskytne nepřetržité a spolehlivé napájení, které potřebujete pro co nejlepší využívání notebooku. Lithium-iontové baterie vydrží déle než běžné baterie a nevyžadují tak častou výměnu. Tento produkt byl testován a ověřen v laboratořích Dell. Pokud jej použijete v notebooku Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dell
Typ baterie Li-Ion