Dell Vostro 3710 J3WR5

100 %
(1 hodnocení)

Výkon bez kompromisů Díky jeho snadně přístupným portům lze k němu připojovat různorodá zařízení bez jakýkoliv potíží. Jsou konstruovány tak, aby se staly jedním z hlavních pilířů podnikání a zajistily nepřetržitý provoz. Investicí do počítačů značky Dell získáte špičkové polovodičové pracanty, kteří výkonost vaší firmy vyzdvihnou na zcela novou úroveň. - Procesor: Intel Core i5 12400 - Operační paměť: 16 GB, 3200 MHz - Grafická karta: Intel UHD Graphics 730 - Kombinovaný sluchátkový port... Celý popis

Koupit za 20 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výkon bez kompromisů

Díky jeho snadně přístupným portům lze k němu připojovat různorodá zařízení bez jakýkoliv potíží. Jsou konstruovány tak, aby se staly jedním z hlavních pilířů podnikání a zajistily nepřetržitý provoz. Investicí do počítačů značky Dell získáte špičkové polovodičové pracanty, kteří výkonost vaší firmy vyzdvihnou na zcela novou úroveň.

- Procesor: Intel Core i5 12400

- Operační paměť: 16 GB, 3200 MHz

- Grafická karta: Intel UHD Graphics 730

- Kombinovaný sluchátkový port

- Rozměry 290 mm (V), 93 mm (Š), 293 mm (H)

- Hmotnost: 3,6 kg

- Barva: Černá

Mimořádné technologie uvnitř
Dell Client Command Suite - Spravujte všechny koncové body Windows 10 z jediné konzole pomocí sady Dell Client Command Suite a integrace platformy VMware Workspace ONE.
Čip TPM 2.0 - Počítač Vostro je vybavený čipem TPM 2.0, vypínači pro případ vniknutí do šasi a volitelnými kryty kabelů a portů. Důvěryhodná zařízení Dell vám ve světě rostoucího počtu útoků zajistí konkurenční výhodu, protože nabízejí integrovaná i volitelná bezpečnostní řešení a služby.
Dell Mobile Connect - Spáruje váš chytrý telefon se systémem iOS nebo Android s vaším stolním počítačem.

Systém, který si zamilujete
S předinstalovaným systémem Windows 10 jste schopni efektivně pracovat ihned po vybalení z krabice. Ten nabízí uživatelsky příjemné a jednoduché prostředí ve kterém dokáže pracovat opravdu každý. Navíc dbá na soukromí a bezpečí uživatelů, takže máte jistotu, že vaše data jsou v bezpečí. Široká kompatibilita se všemi aplikacemi zajistí, že se neobjeví žádná nekompatibilní aplikace, kterou vaše firma využívá.

Výkon, který si užijete
Díky procesoru Intel Core i5 12400 s 16 GB 3200 MHz operační paměti a Intel UHD Graphics 730, je pro vás připraveno spoustu výkonu, který rozhodně využijete.

Jeho mimořádné schopnosti můžete využít ve všech směrech kancelářské či multimediální práce. Skvěle poslouží pro práci s kancelářskými programy a komunikačními prostředky jako jsou emaily či sociální sítě. S přehledem zvládne i multitasking.

Velké úložiště zase nabízí dostatek prostoru pro ukládání všech vašich vzpomínek a důležitých souborů. Zapomeňte na zbytečné přenášení externích úložišť.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dell
Typ procesoru Intel Core i5
Operační systém MS Windows 10 Pro
Typ PC desktop PC
Mechanika ano
Frekvence procesoru 4.4 GHz
Model grafické karty Intel UHD Graphics 730
Velikost operační paměti 16 GB
Velikost pevného disku 512 GB
Značka grafického čipu Intel
Počet jader procesoru 6
Druh grafické karty integrované
Wi-Fi ano
Čtečka paměťových karet ne
Hmotnost 4.52 kg
Zobrazit více parametrů