DeLonghi CGH 1020D

95 %
(116 hodnocení)

DeLonghi CGH 1020 D Veliký vařící prostor- rozměr 37x23 cm, velký LCD displej (30x70mm), 2 knoflíky pro ovládání teploty, elektronická kontrola teploty, 2x žebrovaná a 2x hladká grilovací deska s nepřilnavým povrchem (vyjímatelné a vyměnitelné), funkce „zatáhnutí“ pokrmu, příkon 2000W. Technické parametry De'Longhi MultiGrill CGH 1020 D Základní parametry  Počet varných zón    4  Druh    elektrický  Rozměry plotýnek    370X230 mm  Typ ovládání    manuální, samostatný knoflík pro ovládání... Celý popis

Koupit za 7 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DeLonghi CGH 1020 D

Veliký vařící prostor- rozměr 37x23 cm, velký LCD displej (30x70mm), 2 knoflíky pro ovládání teploty, elektronická kontrola teploty, 2x žebrovaná a 2x hladká grilovací deska s nepřilnavým povrchem (vyjímatelné a vyměnitelné), funkce „zatáhnutí“ pokrmu, příkon 2000W.

Technické parametry De'Longhi MultiGrill CGH 1020 D

Základní parametry

 Počet varných zón    4

 Druh    elektrický

 Rozměry plotýnek    370X230 mm

 Typ ovládání    manuální, samostatný knoflík pro ovládání teploty pro každou plotýnku zvlášť

 Maximální příkon    2 000 W

 Materiál grilovací plochy    nepřilnavý povrch plotýnek

 Odkapávací nádobka    Ano

 Materiál plotýnek    Nepřilnavý povrch plotýnek

 Regulace teploty    elektronická

 Vyjímatelné plotýnky/rošt    Ano

Ostatní parametry

 Standardně dodávané příslušenství    stěrka na čištění grilovacích plotýnek

 Specifické funkce    funkce zatáhnutí pokrmu

 Barva    stříbrná

 Šířka    36,5 cm

 Výška    19 cm

 Hloubka    46 cm

 Hmotnost    9,14 kg

 Výrobce    De'Longhi

 Kategorie    Grily De'Longhi

Vše o produktu

elektrický kontaktní stolní gril • kovové hladké a žebrované desky s nepřilnavým povrchem • rozměr desky 37 × 23 cm • příkon 2 000 W • vyjímatelné desky lze mýt v myčce • podsvícený LED displej • časovač s automatickým vypnutím • vyjímatelná odkapávací miska na tuk • variabilní nastavení teploty • mobilní aplikace • stěrka • 2× hladká plotýnka • 2× žebrovaná plotýnka • velikost 36,5 × 46 × 19 cm • hmotnost 9,14 kg

DELONGHI CGH 1020 D, nerez

Jste milovníkem grilovaného masa a jiných podobných pochoutek a nemáte prostorové nebo finanční možnosti na to si pořídit velký venkovní gril? Nezoufejte! DELONGHI pro vás představuje nový model kontaktního grilu CGH 1020 D, který velký gril spolehlivě nahradí. Nejenže se vyrovná velkým grilům po stránce chuťové, ale dokonce budete mít s tímto grilem daleko méně práce. Nepotřebujete k jeho provozu nic jiného. Jedná se totiž o kontaktní gril, který můžete používat i v kuchyňce v malém bytě.

Chutné pokrmy během chvilky

Díky maximálnímu příkonu 2 000 W nebudete muset na rozehřátí plotýnek příliš dlouho čekat a během chvilky budete moci zahájit grilování. Můžete si dokonce nastavit časovač s automatickým vypnutím, který vás upozorní na dokončení přípravy a ohřev sám zastaví. O všech procesech, jako je teplota jednotlivých plotýnek a zbývající čas, budete informováni pomocí přehledného LED displeje umístěného na předním panelu. Gril disponuje užitečným táckem pro odkapávání tuku, který můžete stejně jako všechny odnímatelné grilovací plotýnky mýt v myčce nádobí.

Dopřejte si chutné grilované maso i u vás doma!

Celá řada grilovacích funkcí

Jednou z hlavních předností tohoto modelu je jeho multifunkčnost. Je vhodný pro přípravu grilovaného masa, stejně jako křupavého panini, jemných burgerů, grilované zeleniny chutných ryb nebo otevřeného barbecue

Mějte přehled o přípravě vašeho jídla

Již na první pohled vás zaujme prostorný kontrolní LED displej na předním panelu grilu. Displej s rozměry 70 × 30 mm vám poskytne kompletní přehled o všech procesech v grilu, jako je teplota na jednotlivých plotýnkách nebo zbývající čas přípravy.

Jednoduchá údržba

Výrobce DELONGHI myslel kromě jednoduché přípravy vašich pokrmů i na jednoduchou údržbu grilu po skončení. Všechny grilovací plotýnky jsou vyjímatelné a vhodné i pro mytí v myčce nádobí.

Žádný zbytečný tuk

Pro následný jednoduchý úklid máte k dispozici i speciální tácek, který je určený na odkapávání přebytečného tuku. Tedy kromě toho, že máte méně práce, vaše jídlo bude dokonce díky menšími množství tuku na plotýnkách ještě o trochu zdravější.

Mobilní aplikace

Do vašeho mobilního telefonu nebo tabletu si můžete stáhnout velmi praktickou mobilní aplikaci DELONGHI, která vás provede při přípravě grilovaných pochoutek a zajistí skvělé kulinářské výsledky.

Bohatá sada příslušenství

Součástí balení tohoto skvělého přístroje je také sada příslušenství, která ještě rozšiřuje funkčnost tohoto grilu. V balení naleznete 2 hladké plotýnky, 2 žebrované plotýnky a praktickou stěrku na odstranění zbytků z grilovacích plotýnek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DeLonghi
Typ kontaktní
Příkon 2000 W
Počet grilovacích ploch 2
Hmotnost 6.9 kg
Barva černé/nerezové
S regulací teploty ano
S časovačem ano
Desky vhodné do myčky ano
Displej ano
Odkapávací miska na tuk ano
Odnímatelné desky ano
Elektrické ano
Šířka grilovací plochy 37 cm
Hloubka grilovací plochy 23 cm
Výška grilu 18.5 cm
Šířka grilu 45.8 cm
Hloubka grilu 34.3 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty