DeLonghi CGH 1030D

95 %
(85 hodnocení)

DeLonghi CGH 1030 D Veliký vařící prostor- rozměr 37x23 cm, velký LCD displej (30x70mm), elektronická kontrola teploty, 2x žebrovaná a 2x hladká grilovací deska a 2x grilovací deska na vafle s nepřilnavým povrchem (vyjímatelné a vyměnitelné), funkce „zatáhnutí“ pokrmu, příkon 2000W. Snadná a rychlá příprava pokrmů Společnost DeLonghi představuje model kontaktního grilu DeLonghi CGH 1030 D se 7 grilovacími funkcemi. Kromě svého moderního zpracování vás jistě také zaujme velkou pečicí plochou.... Celý popis

Koupit za 5 831 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DeLonghi CGH 1030 D

Veliký vařící prostor- rozměr 37x23 cm, velký LCD displej (30x70mm), elektronická kontrola teploty, 2x žebrovaná a 2x hladká grilovací deska a 2x grilovací deska na vafle s nepřilnavým povrchem (vyjímatelné a vyměnitelné), funkce „zatáhnutí“ pokrmu, příkon 2000W.

Snadná a rychlá příprava pokrmů

Společnost DeLonghi představuje model kontaktního grilu DeLonghi CGH 1030 D se 7 grilovacími funkcemi. Kromě svého moderního zpracování vás jistě také zaujme velkou pečicí plochou. Proto jej uvítají zejména vícečlenné domácnosti, kde ušetří spoustu času a námahy při každodenní přípravě teplých pokrmů.
 
Mezi jeho velké přednosti patří zejména multifunkčnost, přehledný ovládací panel a rovněž i bohaté vybavení.
Spousta skvělých vychytávek

Tento model se může pochlubit velice vysokým 2000W příkonem – díky tomu tak nemusíte na nahřátí plotýnek příliš dlouho čekat. Stačí pouhá chvilka a můžete se pustit do pečení. Jistě také rádi využijete šikovného pomocníka v podobě časovače, který vás upozorní na konec grilování a zároveň gril automaticky vypne.
 
Veškeré informace o nastavené teplotě se zobrazují na podsvíceném displeji s ukazatelem času umístěným na čelní straně přístroje.
 
Součástí příslušenství je také tácek pro zachycení šťávy a tuku z připravovaných potravin, který stejně jako plotýnky můžete mýt v myčce na nádobí.

    
Ještě něco navíc

Kromě lahodných steaků si zde můžete připravit chutné ryby, burgery, grilovanou zeleninu nebo dokonce vafle, pro jejichž přípravu zde máte k dispozici praktickou odměrku.
 
Abyste dosáhli vždy těch nejlepších výsledků, máte možnost si do svého chytrého telefonu stáhnout mobilní aplikaci DeLonghi se spoustou zajímavých receptů. Ta vás celou přípravou provede krok po kroku od začátku až do konce. Výsledkem budou vynikající pokrmy na profesionální úrovni.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DeLonghi
Typ kontaktní
Příkon 2000 W
Počet grilovacích ploch 2
Hmotnost 11.3 kg
Barva stříbrné
S regulací teploty ano
S časovačem ano
Desky vhodné do myčky ano
Displej ano
Odkapávací miska na tuk ano
Odnímatelné desky ano
Elektrické ano
Šířka grilovací plochy 37 cm
Hloubka grilovací plochy 23 cm
Výška grilu 18.5 cm
Šířka grilu 45.8 cm
Hloubka grilu 34.3 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty