UNIKÁTNÍ SPORTOVNÍ BĚŽECKÉ VODÍTKO Sportujete se svým pejskem? Tak toto vodítko musíte mít. Oproti jiným produktům se toto běžecké vodítko vyznačuje maximálně pohodlným používáním. Díky speciální elastické části se vodítko postupně napne tak aby nedocházelo k trhání při rychlejšímu nebo pomalejšímu běhu pejska. Běhání bude takto maximálně pohodlné a bezpečné. - Prémiové běžecké vodítko - Určeno speciálně pro běh, jízdu na kole, sport a jiné - Univerzální velikost pro většinu psů - Snadné použití... Celý popis

Koupit za 739 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

UNIKÁTNÍ SPORTOVNÍ BĚŽECKÉ VODÍTKO

Sportujete se svým pejskem? Tak toto vodítko musíte mít. Oproti jiným produktům se toto běžecké vodítko vyznačuje maximálně pohodlným používáním. Díky speciální elastické části se vodítko postupně napne tak aby nedocházelo k trhání při rychlejšímu nebo pomalejšímu běhu pejska. Běhání bude takto maximálně pohodlné a bezpečné.

- Prémiové běžecké vodítko

- Určeno speciálně pro běh, jízdu na kole, sport a jiné

- Univerzální velikost pro většinu psů

- Snadné použití

- Jedinečný a funkční design

- Stylový vzhled

 

 

 

JAK FUNGUJE BĚŽECKÉ VODÍTKO

S tímto vodítkem bude sportování nesmírně pohodlné a jednoduché. Vodítko si bezpečně upevníte kolem pasu. Následně ho připevníte k obojku vašeho pejska. Je vybaveno speciální elastickou částí, která se dokáže natáhnout a uvolnit podle potřeby. Při běhání či sportování dochází k přirozenému a pozvolnému natahování či uvolňování vodítka. Takto je běh maximálně plynulý a pohodlný. Pejsek vás tak netáhne a je jednodušší nastavit správné tempo pro vás a vašeho miláčka.

 

PRO ZDRAVÍ VÁS A VAŠEHO PEJSKA

Při běhání či jízdě na kole s klasickým vodítkem může dojít k poranění vás nebo vašeho pejska. Zápěstí vás mohou bolet od soustavného tažení. Časté jsou zranění rukou, zad či ramen. Toto vodítko si obepnete kolem pasu. Jádro těla je mnohem silnější než vaše ruce. Takto dokážete bezpečně, pevně a stabilně ovládat pejska. Zároveň vám uvolní ruce. Vaše zápěstí a ramena si odpočinou. V případě potřeby vodítko disponuje úchyty pro pohodlné používání.

 

PRO MUŽE I PRO ŽENY

Toto stylové sportovní vodítko na běhání či cyklistiku je vhodné pro muže i ženy. Jedinečné barevné provedení v univerzálních barvách se hodí skutečně všem. Díky nastavitelnému popruhu je popruh kolem pasu vhodný i pro větší muže.

 

 

PRUŽNÁ A PEVNÁ KONSTRUKCE

Celá konstrukce vodítka je z pružného no zároveň extrémně pevného materiálu, který vydrží vysokou zátěž i od nejsilnějších plemen.

Pás který je součástí vodítka výborně obepne tělo a skvěle drží při běhání, cvičení, turistice, jízdě na kole a jiném sportu. Je vybaveno spolehlivou zacvakávací karabinou, díky které vodítko připevníte k obojku během vteřiny. Navíc provedení vodítka je moderní a stylové.

- Dvě oka, která slouží k bezpečnému přidržení psa

- Pružná část, díky které dochází k tlumení škubnutí vodítka, které je způsobené např. prudkým zastavením psa

- Dvě kovové karabiny, které si připínají k obojku a k opasku

 

 

 

Svítící obojek pro psa

Díky tomuto obojku bude Váš pejsek totiž v bezpečí. Obojek svítí ve tmě, takže každého na dálku upozorní, aby na pejska dával pozor. Takto se Váš čtyřnohý miláček vyhne nebezpečí, které mu může hrozit. Vozidla mohou vašeho psa vidět z dostatečné vzdálenosti s tímto obojkem, který chrání vašeho pejska.

 

 

 

PEJSEK SE VÁM NEZTRATÍ ANI V PLNÉ TMĚ

Svítící obojek je viditelný až do vzdálenosti 400 metrů. Proto budete mít dokonalý přehled ve tmě, kde se právě váš pejsek nachází. Na louce či v parku je v noci takový obojek k nezaplacení.

 

VHODNÉ PRO VĚTŠINU PEJSKŮ

Velikost obojku je nastavitelná tak, aby vyhovovala většině plemen pejsků. Barva žlutá nebo červená - expedujeme podle skladové dostupnosti

 

 

PROČ SI VYBRAT TENTO SVÍTÍCÍ OBOJEK?

Tento jedinečný svítící obojek je tou správnou volbou z několika důvodů:

- Máte dokonalý přehled o vašem pejskovi a vidíte ho i ve tmě

- Řidiči nepřehlédnou vašeho psa na cestě

- Ve tmě osvětluje i vaše kroky - mírně svítí

- Jedinečný a stylový módní doplněk pro vašeho psa

- Kvalitní materiály a moderní technologii výroby

 

 

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky