UNIKÁTNÍ NASLOUCHÁTKO S přicházejícím věkem se zhoršuje i náš sluch. Slyšte jako za mlada. Pomůže Vás s tím toto skvělé naslouchátko. Je univerzální, vhodný pro každého. Nosí se mimořádně pohodlně a poskytne vám výjimečný výkon.   PRO DOKONALÝ ZVUK V přístroji je zabudovaný kvalitní mikrofon, který precizně zachytí jakýkoliv zvuk a následně pomocí výkonného mikrofonu zvuk zesílí. Maximální výkon je až 130 decibelů. Dokáže detekovat zvuky ze vzdálenosti až 25 m a zesílit jejich o více než 60... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

UNIKÁTNÍ NASLOUCHÁTKO

S přicházejícím věkem se zhoršuje i náš sluch. Slyšte jako za mlada. Pomůže Vás s tím toto skvělé naslouchátko. Je univerzální, vhodný pro každého. Nosí se mimořádně pohodlně a poskytne vám výjimečný výkon.

 

PRO DOKONALÝ ZVUK

V přístroji je zabudovaný kvalitní mikrofon, který precizně zachytí jakýkoliv zvuk a následně pomocí výkonného mikrofonu zvuk zesílí. Maximální výkon je až 130 decibelů. Dokáže detekovat zvuky ze vzdálenosti až 25 m a zesílit jejich o více než 60 decibelů. Mikrofon zároveň potlačuje šum pro dokonale čistý zvuk.

 

VHODNÉ PRO KAŽDÉHO

Naslouchátko je dodáváno se 3 měkkými silikonovými koncovkami do uší v různých velikostech. Díky tomu je přístroj univerzální, vhodný pro muže i ženy, seniory i mladších, s různými ušními kanálky. Je určeno do levého i pravého ucha.

 

DOKONALE DRŽÍ A NETLAČÍ PŘI NOŠENÍ

Bezdrátové naslouchátko bylo vytvořeno s důrazem na ergonomii při nošení. Ergonomický design zajistí pohodlné nošení i během dlouhodobého používání. Díky různým nástavcům Vám pohodlně sedne, netlačí při nošení a nevypadává. 

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Ovládání tohoto zařízení je mimořádně jednoduché a pohodlné. Pomocí jednoho tlačítka na přístroji ho zapnete, vypnete a ovládáte hlasitost. Spotřeba energie je minimální a baterie Vám vydrží po dlouhou dobu.

 

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Při výrobě tohoto naslouchátka byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby, což zajišťuje dlouhou životnost a maximální funkčnost produktu. Je vhodné pro dlouhodobé a pravidelné používání.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

- Maximální výstup zvuku: 130 dB

- Obsah harmonického zkreslení je menší než 50 dB

- Pracovní frekvence: 300-4000 Hz

- Spotřeba proudu: pod 4mA

- Hluk: pod 30 dB

- Pravé nebo levé ucho

 

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNÍ NASLOUCHACÍ PŘÍSTROJ

Poznejte toto unikátní naslouchátko, které Vám pomůže lépe slyšet během okamžiku.

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTROJ NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ

Poznejte unikátní profesionální čistič uší pro dokonalé, rychlé a pohodlné vyčištění uší.

 

 

PROFESIONÁLNÍ ČISTIČ UŠÍ - ELEKTRICKÝ STROJEK NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ

Poznejte unikátní profesionální čistič uší pro dokonalé, rychlé a pohodlné vyčištění uší.

 

 

KVALITNÍ UŠNÍ SVÍČKY - 20 KS 

 

Poznejte tyto skvělé ušní svíčky pro blahodárnou terapii. Ušní svíčky mohou mít příznivý účinek při bolestech v uších, hlavy, svědění v uchu, pískání v uších, únavě, migrénách, poruchách spánku, zánětech nosu, hrdla a jiných problémech.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Deminas
Typ za ucho
Analogové ne
Digitální ano