Detexpol Svítící povlečení Kostky fun Bavlna 140x200 70x80

0 %
(0 hodnocení)

DETEXPOL Svítící povlečení Kostky fun 140/200, 70/80 Bavlněné povlečení kostky fun je milým doplňkem do teenagerovského pokoje, kde utvoří útulné místo pro spokojený spánek. Povlečení do velké postele je vyrobeno z příjemné bavlny, která bude svého majitele příjemně hýčkat. Z přední strany povlečení uvidí obrázek modrých kostek stavebnice s jednou velkou žlutou uprostřed. Obrys motivu je opatřen fosforeskující vrstvou, která ve tmě svítí. Pro aktivaci je třeba denní světlo nebo světlo žárovky (nefunguje... Celý popis

Popis

DETEXPOL Svítící povlečení Kostky fun 140/200, 70/80
Bavlněné povlečení kostky fun je milým doplňkem do teenagerovského pokoje, kde utvoří útulné místo pro spokojený spánek. Povlečení do velké postele je vyrobeno z příjemné bavlny, která bude svého majitele příjemně hýčkat. Z přední strany povlečení uvidí obrázek modrých kostek stavebnice s jednou velkou žlutou uprostřed. Obrys motivu je opatřen fosforeskující vrstvou, která ve tmě svítí. Pro aktivaci je třeba denní světlo nebo světlo žárovky (nefunguje na LED). Svítící vrstva vydrží na povlečení po 3-5 vyprání. Zadní strana navazuje na téma z přední strany a je vyplněna drobným vzorem v bílo žlutém provedení viz. foto.
Pokyny k údržbě:
Povlečení můžete vyprat naruby v pračce na 40°C. Můžete sušit v sušičce na nízký stupeň. Můžete žehlit na bavlnu.
Rozměr: 140/200, 70/80 cm
Materiál: 100 % Bavlna
Zapínání: zip
Doporučujeme:
Dále můžeme doporučit k ložnímu prádlu prostěrad-la pro příjemně sladěnou postel. Ideální kombinaci najdete dole v doporučení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Detexpol
Materiál bavlněné
Rozměry polštáře 70 x 80 cm
Rozměry přikrývky 140 x 200 cm
Zapínání zipové
Barva modré
Motivy Lego