Kde jsem:  Katalog  >  Oblečení a obuv  >  Dětská obuv

Dětská obuv

Výrobci:

Crocs  •  Sorel  •  Timberland  •  Adidas  •  Vans  •  Dr Martens  •  Hello Kitty  •  Meindl  •  Geox  •  Pegres
Nalezeno:    6249 produktů

Podobné fráze:

Kickers BILOU

Styl a charakter jsou krédem kotníčkových bot určených chlapcům, model Bilou pochází z dílen značky Kickers. Hnědá barva odpovídá tendencím sezóny, stejně jako kožený svršek a podšívka z kůže, které jsou jednoduché na údržbu. Charakteristickou pro tuto obuv je gumová podrážka a stélka z kůže. Vaše děti si tento model zamilují! Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Guma Rozměry: * Výška svršku: 5.0cm

Více informací
od 1 189 Kč
Koupit nejlevněji

Kickers BONBEK

Co uchvátí malé fintilky, botička značky Kickers. Růžová barva svršku z kůže je jednoduše perfektní. Model Bonbek má podšívku z kůže. Stélka je kožená, spojena s podrážkou z gumy. Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Guma Rozměry: * Výška svršku: 5.0cm

Více informací
od 1 189 Kč
Koupit nejlevněji

Kickers BONBON

Zde máme model Bonbon určen dívkám, který ukazuje charakter značky Kickers! Jestliže se nám líbí kožený svršek růžové barvy, oceníme dozajista i příjemnou koženou podšívku. Oceníme zejména její stélku z kůže a gumovou podrážku. O co se vsadíme, že v nich vaše děti budou chtít i spát? Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Guma Rozměry: * Výška svršku: 5.0cm

Více informací
od 1 210 Kč
Koupit nejlevněji

Kickers BOPING

Užijte si léto se sandály značky Kickers v růžové barvě! Model Boping si rychle oblíbí všechny děti díky podrážce z gumy a svršku z kůže. Tato bota si nás získá svojí stélkou z kůže a koženou podšívkou zajišťující vysoký komfort! Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Guma Rozměry: * Výška svršku: 5.0cm

Více informací
od 1 077 Kč
Koupit nejlevněji

Kickers DIXMILLION

Je téměř povinností vlastnit páskové sandály. Značka Kickers představuje kolekci otevřených bot! Naše děti se stanou rychle fanoušky modelu Dixmillion, s jeho svrškem z kůže a syntetickou podrážkou. Velmi pohodlné na nošení, můžeme vyzvednout dvě výhody: stélku a podšívku z kůže. Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Syntetika

Více informací
od 1 007 Kč
Koupit nejlevněji

Les Tropéziennes par M Belarbi MANGUE

Užijte si léto s barevnými páskovými sandály značky Les Tropéziennes par M Belarbi! Kožený svršek a syntetická podrážka, malé holčičky se budou velmi dobře cítit v tomto modelu s krásným jménem Mangue. Kožená podšívka a stélka, bota je tím pádem velmi příjemná při nošení. Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Kůže

Více informací
od 916 Kč
Koupit nejlevněji

Lodger Slipper Cotton Quilt

Capačky Lodger Slipper Quilt jsou vyrobeny příjemné bavlny, která je měkkoučká a prodyšná. Díky suchému zipu se přizpůsobí každé nožičce. Od 6 měsíců mají capačky protiskluzovou podrážku. Rozměry:8x5 cm (0-3m)10x6 cm (3-6m)11,5x7 cm (6-12m) Materiál: 100% bavlnaMožno prát v prače na 30°C a sušit v sušičce na nízké teploty.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Lodger Walker Leather Dark

Kožené capáčky Lodger Walker mají fleecovou podšívku a udrží tak nožičky v teple. Botičky jsou ze 100% měkké přírodní kůže, která dovoluje dětské nožičce dýchat. Capáčky Walker jsou nastavitelné a skvěle sedí.Gumové protiskluzové podrážky poskytují bezpečí při prvních pokusech o stání a chození.Botičky lze velmi snadno nasadit a díky suchým zipům kolem kotníku vždy zůstanou na svém místě.Tyto capáčky mají univerzální tmavě šedou barvu.Botičky jsou netoxické, bez použitých azo barviv a olova.

Více informací
od 919 Kč
Koupit nejlevněji

Lodger Walker Leather Light

Kožené capáčky Lodger Walker mají fleecovou podšívku a udrží tak nožičky v teple. Botičky jsou ze 100% měkké přírodní kůže, která dovoluje dětské nožičce dýchat. Capáčky Walker jsou nastavitelné a skvěle sedí.Gumové protiskluzové podrážky poskytují bezpečí při prvních pokusech o stání a chození.Botičky lze velmi snadno nasadit a díky suchým zipům kolem kotníku vždy zůstanou na svém místě.Tyto capáčky mají univerzální světle šedou barvu.Botičky jsou netoxické, bez použitých azo barviv a olova.

Více informací
od 919 Kč
Koupit nejlevněji

Lodger Walker Leather Pink

Kožené capáčky Lodger Walker mají fleecovou podšívku a udrží tak nožičky v teple. Botičky jsou ze 100% měkké přírodní kůže, která dovoluje dětské nožičce dýchat. Capáčky Walker jsou nastavitelné a skvěle sedí.Gumové protiskluzové podrážky poskytují bezpečí při prvních pokusech o stání a chození.Botičky lze velmi snadno nasadit a díky suchým zipům kolem kotníku vždy zůstanou na svém místě.Tyto capáčky mají růžovou barvu.Botičky jsou netoxické, bez použitých azo barviv a olova.

Více informací
od 919 Kč
Koupit nejlevněji

Mod'8 CELEMOC JUNIOR

Tyto polobotky vytvořené značkou Mod'8 se zapisují mezi módní legendy. Moderní černá barva a kožený svršek modelu Celemoc Junior vás doprovodí naše děti při každé příležitosti! Gumová podrážka s koženou podšívkou dodají tomuto modelu pěkný vzhled. Kožená stélka hýčká nohy. Co říkají naše děvčátka na tyto polobotky? Jsou super! Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Guma

Více informací
od 1 111 Kč
Koupit nejlevněji

Naturino - dětské

Naturino Tenisky Dětské - Černá K dispozici v dívčí velikosti. 27,28,29. Dětské > Boty > Tenisky Naturino

Více informací
od 2 309 Kč
Koupit nejlevněji

New Balance KE420

Tato teniska značky New Balance je současně cool a trendy, proto ji zbožnují i ti nejmladší. Pohodlná a zároveň trendy, bota kombinuje červenou barvu se svrškem z kůže a textilu. Model Ke420 je postaven na podrážce ze syntetiky. Dále v sobě skrývá syntetickou podšívku a stélku z plátna. Děti ji budou zbožňovat! Složení: * Svršek: Kůže/textil * Podšívka: Textil * Stélka: Textil * Podrážka: Syntetika

Více informací
od 1 295 Kč
Koupit nejlevněji

New Balance KL410 - dětské

Tato teniska byla vymyšlena značkou New Balance, zamilují se do ní všichni mladí! Plátěná vrchní část a černá barva, vybízejí ke každodennímu nošení. Model Kl410 má plátěnou podšívku a je vybaven stélkou z plátna, která je připojena na syntetickou podrážku. Děti ji budou zbožňovat!

Více informací
od 1 331 Kč
Koupit nejlevněji

New Balance KL574

Složení: * Svršek: Kůže/textil * Podšívka: Textil * Stélka: Textil * Podrážka: Syntetika

Více informací
od 1 464 Kč
Koupit nejlevněji

New Balance KV574

Tato teniska byla vymyšlena značkou New Balance, zamilují se do ní všichni mladí! Ležérnost nošení zajišťuje syntetický svršek v hnědé barvě. Model Kv574 skrývá plátěnou podšívku a stélku z plátna. Podrážka je vyrobena ze syntetiky. Model, který si děti zamilují! Složení: * Svršek: Syntetika * Podšívka: Textil * Stélka: Textil * Podrážka: Syntetika

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Petit Bateau KENJI GIRL - dětské

Tato teniska značky Petit Bateau je současně cool a trendy, proto ji zbožnují i ti nejmladší. Kožená vrchní část a modrá barva, vybízejí ke každodennímu nošení. Model Kenji Girl má plátěnou podšívku, stélka je kožená. Podrážka je z gumy. Děti ji budou zbožňovat!

Více informací
od 1 427 Kč
Koupit nejlevněji

Pom d'Api BACK BASKET - dětské

Teniska ke kotníkům značky Pom d'Api je jak pohodlná, tak i elegantní. Představena v modré barvě svršku z kůže, ukazuje moderní sportovní rysy. Posílená koženou podšívkou, model Back Basket má podrážku z gumy a stélku z kůže. Model, který okouzluje i dětské fanoušky tenisek!

Více informací
od 2 367 Kč
Koupit nejlevněji

Pom d'Api HIKE BIKER

Děti si zamilují kozačku Hike Biker vymyšlenou značkou Pom d'Api. Májí krásnou siluetu, svršek je z kůže a má černou barvu. Podšívka je vyrobena z kůže, stélka je kožená a dále mají boty gumovou podrážku. Obvod lýtka je 20 centimetrů a výše zadní části svršku je 14 cm. Model, který budou milovat malé parádnice! Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Guma Rozměry: * Výška svršku: 14.0cm * Obvod lýtka: 20.0cm

Více informací
od 2 199 Kč
Koupit nejlevněji

Primigi MORINE

Složení: * Svršek: Kůže * Podšívka: Kůže * Stélka: Kůže * Podrážka: Syntetika Původ: Romania

Více informací
od 1 569 Kč
Koupit nejlevněji

Puma SUEDE 2 STRAPS KIDS - dětské

Tenisku Puma si zamilují i ti nejmenší! Kožená vrchní část a fialová barva, vybízejí ke každodennímu nošení. Postaven na podrážce z gumy, model Suede 2 Straps Kids má stélku ze syntetiky. Model, který si děti zamilují!

Více informací
od 1 045 Kč
Koupit nejlevněji

Sorel YOOT PAC NYLON

Nožky naši dětí si užijí zimy pěkně v suchu a teple díky zimním botám Yoot Pac Nylon od značky Sorel! Velmi stylové, boty jsou vybaveny svrškem z plátna v černé barvě, která jde s dobou. Při výšce zadní části svršku, která má 22 cm činí obvod lýtka 22 cm. Gumová podrážka s syntetickou podšívkou zaručí pohodlí a teplo i při negativních teplotách. Složení: * Svršek: Textil * Podšívka: Syntetika * Stélka: Syntetika * Podrážka: Guma Rozměry: * Výška svršku: 22.0cm * Obvod lýtka: 22.0cm

Více informací
od 1 599 Kč
Koupit nejlevněji

Superga 2750 - dětské

I z těch nejmenších udějí tyto tenisky značky Superga hvězdu. Plátěná vrchní část a tmavě modrá barva, vybízejí ke každodennímu nošení. Model 2750 ukrývá koženou podšívku. Gumová podrážka je doplněna o stélku z kůže. Děti se bez ní neobejdou!

Více informací
od 1 023 Kč
Koupit nejlevněji

Supra VAIDER - dětské

Kotníčková teniska značky Supra pro Vás spojuje funkčnost s elegancí. Svojí černou vrchní částí z kůže se konfrontuje s odkazem moderních sportovních bot. Posílená plátěnou podšívkou, model Vaider má podrážku z gumy a stélku z plátna. Děti se tak představí v jejich městském stylu!

Více informací
od 1 056 Kč
Koupit nejlevněji

Supra WESTWAY - dětské

Teniska značky Supra je jak pohodlná, tak i elegantní. Vrchní plátěná část, zde vyobrazena v černé barvě, jí dodává moderně sportovní vzhled. Podšívka tenisky, která nese název Westnay je plátěná. Její stélka je z plátna a podrážka je gumová. Děti budou na 100% milovat její městský look.

Více informací
od 635 Kč
Koupit nejlevněji

Vans CLASSIC SLIP ON

Vans Street boty Dětské CLASSIC SLIP ON K dispozici v chlapecké velikosti. 27,27 1/2,29,30 1/2,31,31 1/2,32,32 1/2,33. Dětské > Boty > Street boty Vans

Více informací
od 498 Kč
Koupit nejlevněji

Pablosky Tenisky Dětské GUELOKIA - Modrá

Pablosky Tenisky Dětské GUELOKIA Modrá K dispozici v dívčí velikosti. 33,34. Dětské > Boty > Tenisky Pablosky

Více informací

Crocs Isabella Glitter Flat GS Navy/Cerulean Blue Modrá 32-33

Letní balerínky jako stvořené pro princeznu!Třpytivé botky s vyřezaným květinovým vzorem jsou nejen nádherné, ale především pohodlné - podrážka je z měkkého materiálu Croslite, lůžko boty je masážní a celá bota je lehounká.* patentovaný materiál Croslite pro maximální lehkost a pohodlí* prodyšné* snadné čištění, snadné vysoušení* masážní lůžko boty

Více informací

adidas Tenisky Dětské Clementes K F99281 - Růžová

adidas Tenisky Dětské Clementes K F99281 Růžová K dispozici v chlapecké velikosti. 38,40,36 2/3,37 1/3,38 2/3,39 1/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

adidas Tenisky Dětské Clementes K F99281 - Růžová

adidas Tenisky Dětské Clementes K F99281 Růžová K dispozici v dívčí velikosti. 38,40,36 2/3,37 1/3,38 2/3,39 1/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

adidas Tenisky Dětské AltaRun K BA7897 - Černá

adidas Tenisky Dětské AltaRun K BA7897 Černá K dispozici v chlapecké velikosti. 40,38 2/3,39 1/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

adidas Tenisky Dětské AltaRun K BA7897 - Černá

adidas Tenisky Dětské AltaRun K BA7897 Černá K dispozici v dívčí velikosti. 40,38 2/3,39 1/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1300 - ruznobarevne

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1300 ruznobarevne K dispozici v chlapecké velikosti. 36,38,36 2/3,37 1/3,38 2/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1300 - ruznobarevne

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1300 ruznobarevne K dispozici v dívčí velikosti. 36,38,36 2/3,37 1/3,38 2/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1863 - ruznobarevne

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1863 ruznobarevne K dispozici v chlapecké velikosti. 38,40,36 2/3,37 1/3,38 2/3,39 1/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1863 - ruznobarevne

adidas Tenisky Dětské Cloudfoam Racer TR K DB1863 ruznobarevne K dispozici v dívčí velikosti. 38,40,36 2/3,37 1/3,38 2/3,39 1/3. Dětské > Boty > Tenisky adidas

Více informací

Skechers Tenisky Dětské Jumptech-Dreamy Daze light pink-multi - Růžová

Skechers Tenisky Dětské Jumptech-Dreamy Daze light pink-multi Růžová K dispozici v dívčí velikosti. 32,33. Dětské > Boty > Tenisky Skechers

Více informací

Yurban Polo s krátkými rukávy IMARTINGO - Bílá

Yurban Polo s krátkými rukávy IMARTINGO Bílá K dispozici v pánské velikosti. S,L,XS. Pánské > Oblečení > Polo s krátkými rukávy Yurban

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1351522 taupe-cipria - Stříbrná

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1351522 taupe-cipria Stříbrná K dispozici v dívčí velikosti. 18,22,23. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1402311 bianco-rosa-verde - Růžová

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1402311 bianco-rosa-verde Růžová K dispozici v dívčí velikosti. 21,22. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Kickers Tenisky Dětské KICK LOTOE - Černá

Kickers Tenisky Dětské KICK LOTOE Černá K dispozici v chlapecké velikosti. 31,32,33. Dětské > Boty > Tenisky Kickers

Více informací

Kickers Tenisky Dětské KICK LOTOE - Černá

Kickers Tenisky Dětské KICK LOTOE Černá K dispozici v dívčí velikosti. 31,32,33. Dětské > Boty > Tenisky Kickers

Více informací

Primigi Baleríny Dětské dívčí lodičky 8015100 taupe - Hnědá

Primigi Baleríny Dětské dívčí lodičky 8015100 taupe Hnědá K dispozici v dívčí velikosti. 19,21,22. Dětské > Boty > Baleríny Primigi

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1426755 bianco-rosso - Bílá

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1426755 bianco-rosso Bílá K dispozici v dívčí velikosti. 25,26,27,29. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1427600 platino - Zlatá

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1427600 platino Zlatá K dispozici v dívčí velikosti. 27,28,29. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1455900 fuxia - Růžová

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1455900 fuxia Růžová K dispozici v dívčí velikosti. 26,27,28,29,31,32,33. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1456000 navy-fuxia-bianco - Modrá

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1456000 navy-fuxia-bianco Modrá K dispozici v dívčí velikosti. 26,28,29,30,31,32,33. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1459400 argento - Stříbrná

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1459400 argento Stříbrná K dispozici v dívčí velikosti. 32,33,35. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1459411 bianco - Bílá

Primigi Sandály Dětské dívčí sandály 1459411 bianco Bílá K dispozici v dívčí velikosti. 28,30,32,33. Dětské > Boty > Sandály Primigi

Více informací

Rider Sandály Dětské dívčí plážové pantofle 82365 20706 pink-green - Růžová

Rider Sandály Dětské dívčí plážové pantofle 82365 20706 pink-green Růžová K dispozici v dívčí velikosti. 36,38,30,32,33,35. Dětské > Boty > Sandály Rider

Více informací

Zaxy Sandály dámské plážové sandály 17201 90288 glitter black - Černá

Zaxy Sandály dámské plážové sandály 17201 90288 glitter black Černá K dispozici v dámské velikosti. 36,37,38,39,40,42. Dámské > Boty > Sandály Zaxy

Více informací

Zaxy Sandály plážové dámské sandály 17201 90290 glitter rose - Růžová

Zaxy Sandály plážové dámské sandály 17201 90290 glitter rose Růžová K dispozici v dámské velikosti. 38,39,42. Dámské > Boty > Sandály Zaxy

Více informací

Primigi Tenisky Dětské chlapecká obuv 1451222 navy - Modrá

Primigi Tenisky Dětské chlapecká obuv 1451222 navy Modrá K dispozici v chlapecké velikosti. 28,29,30,32. Dětské > Boty > Tenisky Primigi

Více informací

Primigi Tenisky Dětské chlapecká obuv 1451222 navy - Modrá

Primigi Tenisky Dětské chlapecká obuv 1451222 navy Modrá K dispozici v dívčí velikosti. 28,29,30,32. Dětské > Boty > Tenisky Primigi

Více informací

Pegres Kotníkové boty Dětské 1404 modré dětské botičky - Modrá

Pegres Kotníkové boty Dětské 1404 modré dětské botičky Modrá K dispozici v chlapecké velikosti. 22,24. Dětské > Boty > Kotníkové boty Pegres

Více informací

Sprox Tenisky Dětské 272960a bílé tenisky - Bílá

Sprox Tenisky Dětské 272960a bílé tenisky Bílá K dispozici v dívčí velikosti. 28,29,30,31,33,34,35. Dětské > Boty > Tenisky Sprox

Více informací

Hello Kitty Tenisky Dětské HK001213 modro růžové dívčí tenisky - Modrá

Hello Kitty Tenisky Dětské HK001213 modro růžové dívčí tenisky Modrá K dispozici v dívčí velikosti. 29,30,31,32. Dětské > Boty > Tenisky Hello Kitty

Více informací

Pegres Kotníkové boty Dětské 1406A tyrkysové dětské celoroční botičky - Other

Pegres Kotníkové boty Dětské 1406A tyrkysové dětské celoroční botičky Other K dispozici v chlapecké velikosti. 19,20,22. Dětské > Boty > Kotníkové boty Pegres

Více informací

Sprox Tenisky Dětské 281500 navy dětské polobotky - Modrá

Sprox Tenisky Dětské 281500 navy dětské polobotky Modrá K dispozici v chlapecké velikosti. 28,29,30,32. Dětské > Boty > Tenisky Sprox

Více informací

Sprox Tenisky Dětské 294241 bronzové dívčí tenisky - Other

Sprox Tenisky Dětské 294241 bronzové dívčí tenisky Other K dispozici v dívčí velikosti. 28,29,31,34. Dětské > Boty > Tenisky Sprox

Více informací

KAMIK Zimní boty Dětské Leaf child modré dětské zimní boty - Modrá

KAMIK Zimní boty Dětské Leaf child modré dětské zimní boty Modrá K dispozici v chlapecké velikosti. 28,29,30,31,32,33,34. Dětské > Boty > Zimní boty KAMIK

Více informací

KAMIK Zimní boty Dětské TickleEU růžová dětské zimní sněhulky - Růžová

KAMIK Zimní boty Dětské TickleEU růžová dětské zimní sněhulky Růžová K dispozici v dívčí velikosti. 24,25,27. Dětské > Boty > Zimní boty KAMIK

Více informací

GBB Kotníkové boty Dětské SAMUEL - Modrá

GBB Kotníkové boty Dětské SAMUEL Modrá K dispozici v chlapecké velikosti. 18,19,20,21,22,23. Dětské > Boty > Kotníkové boty GBB

Více informací

Catimini Kotníkové boty Dětské SEREVAL - Hnědá

Catimini Kotníkové boty Dětské SEREVAL Hnědá K dispozici v chlapecké velikosti. 19,20,21,22,23. Dětské > Boty > Kotníkové boty Catimini

Více informací

Pegres Kotníkové boty Dětské 1705 béžové dětské kotníčkové botičky - Béžová

Pegres Kotníkové boty Dětské 1705 béžové dětské kotníčkové botičky Béžová K dispozici v dívčí velikosti. 28,29. Dětské > Boty > Kotníkové boty Pegres

Více informací

GBB Tenisky Dětské NORMAN -

GBB Tenisky Dětské NORMAN K dispozici v chlapecké velikosti. 24,25,26. Dětské > Boty > Tenisky GBB

Více informací

Podobné fráze: