ANTIBAKTERIÁLNE a ANTISEPTICKÉ: díky nanočásticím stříbra (Ag), které zabraňuji množení a přežiti baktérií a plísní, zároveň mají protizápachové účinky. Certifikát - testy na baktériích Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočástice stříbra sú rozmístěné v polyesterových vláknech, jsou prodyšné, pomáhají odvodu tělesné vlhkosti. UV EFEKT: Úprava vláken s UV flitrem snižuje teplotu pod povrhem a snižuje propouštění UV záření k pokožce. BAMBUSOVÉ VLÁKNA: Jsou přirozeně antibiotické, zamezují... Celý popis

Koupit za 60 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ANTIBAKTERIÁLNE a ANTISEPTICKÉ: díky nanočásticím stříbra (Ag), které zabraňuji množení a přežiti baktérií a plísní, zároveň mají protizápachové účinky.
Certifikát - testy na baktériích Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočástice stříbra sú rozmístěné v polyesterových vláknech, jsou prodyšné, pomáhají odvodu tělesné vlhkosti. UV EFEKT: Úprava vláken s UV flitrem snižuje teplotu pod povrhem a snižuje propouštění UV záření k pokožce. BAMBUSOVÉ VLÁKNA: Jsou přirozeně antibiotické, zamezují přístup baktérií, jsou vhodné pro alergiky. 
Zobrazit více

Parametry

Druh ponožky
Barva bílé