Decentní design se nikdy neomrzí, ať ve městě nebo na výletě, vždy budete neodolatelní. Promyšlený zádový systém Airstraps zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, takže vaše záda budou stále v suchu, i když budete v jednom kole. Polstrované ramenní popruhy i hrudní popruh se postarají o pohodlné nošení. A když budete chtít, můžete batoh vytunit ještě bederním pásem, který se prodává zvlášť. Deuter myslí na všechno. DO MĚSTA I NA VÝLETY Do hlavní prostorné kapsy uložíte vše, co budete potřebovat,... Celý popis

Koupit za 1 304 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Decentní design se nikdy neomrzí, ať ve městě nebo na výletě, vždy budete neodolatelní. Promyšlený zádový systém Airstraps zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, takže vaše záda budou stále v suchu, i když budete v jednom kole. Polstrované ramenní popruhy i hrudní popruh se postarají o pohodlné nošení. A když budete chtít, můžete batoh vytunit ještě bederním pásem, který se prodává zvlášť. Deuter myslí na všechno.
DO MĚSTA I NA VÝLETY
Do hlavní prostorné kapsy uložíte vše, co budete potřebovat, ať do kanceláře, tak na odpolední sport, či kratší výlet, třeba i letadlem. Na dokumenty je připravena vnitřní přihrádka, telefon nebo jiné cennosti uschováte do horní kapsy na zip, lahev s pitím do bočních kapes a pro bundu nebo ručník je ideální pružná šňůra na přední straně.
VLASTNOSTI BATOHU GOGO OD ZNAČKY deuter:

- zádový systém deuter Airstripes
- nastavitelný hrudní popruh
- ergonomické, polstrované ramenní popruhy
- bederní pás (prodává se samostatně)
- dvě boční kapsy
- kapsa na zip z vrchu s klipem na klíče
- uvnitř kapsička na cennosti a přihrádka na dokumenty
- 100% recyklovaný materiál
- zpředu pružná šňůra
- produkt bluesign®
- výrobek Green Button
Zobrazit více

Parametry

Bederní pás ano
Boční kapsy ano
Hrudní pás ano
Objem 28 l
Značka Deuter
Materiál textilní
Barva oranžová