Devold Innerliner

0 %
(0 hodnocení)

Podrobnosti o produktu GO-606-631-B-950A XL Vnitřní funkční izolační rukavice Innerliner z velmi jemného vlákna Merino vlny jsou ideální jako přídavná termoizolační vrstva do jakýchkoli prstových rukavic i palčáků. Nejste si jisti, že jsou Vaše rukavice dostatečně teplé? Nebo máte obavy, že jsou příliš teplé? Chladná rána na lanovce sjezdovky, odpolední teploty nad nulou. Řešení snadné a ndash; INNERLINER vnitřní izolační rukavice ze 100procent Merino materiál pro vysokou míru izolace a příjemný... Celý popis

Koupit za 759 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Podrobnosti o
produktu GO-606-631-B-950A XL Vnitřní funkční izolační rukavice Innerliner z velmi jemného vlákna Merino vlny jsou ideální jako přídavná termoizolační vrstva do jakýchkoli prstových rukavic i palčáků. Nejste si jisti, že jsou Vaše rukavice dostatečně teplé? Nebo máte obavy, že jsou příliš teplé? Chladná rána na lanovce sjezdovky, odpolední teploty nad nulou. Řešení snadné a ndash; INNERLINER vnitřní izolační rukavice ze 100procent Merino materiál pro vysokou míru izolace a příjemný pocit při nošení.

Kvalita z Norska právě pro vás

:
jednoduchý střih funguje již staletí a zahřeje oblast rukou i zápěstí
Velmi tenké vlákno a snadné použití izolačních rukavic Innerliner pod vnějšími rukavicemi
hřejí a nezklamou za žádných okolností
vejdou se do každého batohu i do kapsy
skvělý dárek pro kohokoli
Kvalitu a spolehlivost už za Vás ověřili světoví expedičníci a objevitelé, sportovci, pracovníci horských chat a různé organizace jako např. Horská služba.
Vlna se netaví ani nehoří a poskytuje přirozeně vysokou ochranu proti škodlivému UV záření.
Devold nezapáchá, ani když se v něm několikrát zpotíte, protože vlna brání rozmnožování bakterií.
Termoprádlo aktivně reguluje vaši tepelnou pohodu a ndash; v zimě hřeje, v horku chladí.
Merino prádlo Devold je díky speciálnímu zpracování lehčí a příjemnější na nošení oproti ostatním materiálům
Devold Vás dokáže obléknout na jakoukoliv aktivitu a do jakýchkoliv podmínek.
100procent přírodní merino vlna - hřeje, i když je vlhká
Všichni jistě ocení snadnou údržbu BEZ NUTNOSTI ŽEHLENÍ a možnost PRÁT rukavice V PRAČCE a SUŠIT V SUŠIČCE

Certifikáty

:
Značka Devold splňuje přísná kritéria mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textilie a ndash; Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všechny produkty jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.
Logo Woolmark, jen s vlněným prádlem označeným touto značkou si můžete být jisti, že máte v rukou opravdovou kvalitu! Aby oděv mohl nést logo Woolmark, musí obsahovat opravdu jen tu nejkvalitnější čistou vlnu, která splňuje přísná kritéria kvality.

​Svět Devoldu je postaven na nejtechničtějším a dosud nepřekonaném přírodním vláknu, které dokážeme naprosto dokonale zpracovat. Je tvořen z vlny, která je 100procent přírodním vláknem s vlastnostmi, které žádné umělé vlákno neumí nahradit. Jeho primárním úkolem je ochránit vás. Vlnu sice nedovedeme vyrobit, nicméně za více než 166 let ji umíme dokonale zpracovat a vytěžit z ní jedinečné vlastnosti. Vlnu si sami zpracováváme a naše výrobní závody se nachází výhradně v Evropě. Jako jediní celý proces produkce vlny kontrolujeme, a to od střihu ovcí, přes předení příze, až po tkaní pletenin a šití finálního výrobku. Jme nekompromisní, pokud jde o kvalitu a inovaci.

Materiál

100procent Merino vlna, gramáž: 220 g/m2, vlákno: Superfine 18,7 micron

Rukavice Innerliner vás zahřejí a nezklamou za žádných okolností.
Zobrazit více

Parametry

Značka Devold
Určení pro ženy
Materiál 100 % vlna
Funkční ano
Barva černá