Dewalt DCB184 18V, 5Ah Li-ion

98 %
(84 hodnocení)

Nový akumulátorový systém XR společnosti DeWALT Vám poskytuje ucelený program, výkonného a trvale zatížitelný akumulátorového nářadí pro téměř všechny oblasti použití způsoby. Stěžejním bodem jsou inovované lithium-iontové akumulátory, které se vyznačují vysokým počtem nabíjecích cyklů, kompaktním uspořádáním a vysokou kapacitou. Tyto akumulátory je možné používat ve všech akumulátorových strojích s označením XR, které jsou zařazeny ve stejné napěťové třídě. Baterie DEWALT s technologií XR Li-Ion... Celý popis

Koupit za 1 589 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nový akumulátorový systém XR společnosti DeWALT Vám poskytuje ucelený program, výkonného a trvale zatížitelný akumulátorového nářadí pro téměř všechny oblasti použití způsoby. Stěžejním bodem jsou inovované lithium-iontové akumulátory, které se vyznačují vysokým počtem nabíjecích cyklů, kompaktním uspořádáním a vysokou kapacitou. Tyto akumulátory je možné používat ve všech akumulátorových strojích s označením XR, které jsou zařazeny ve stejné napěťové třídě.

Baterie DEWALT s technologií XR Li-Ion nabízejí prodlouženou provozní dobu a optimalizovaný výkon umožňující rychlé dokončení pracovních úkonů.
Lehká Konstrukce.
Bez paměťového efektu téměř bez samovolného vybíjení zaručují maximální produktivitu méně prostojů.
Kompatibilita s každým nářadím DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V.
Vynikající Elektrické Parametry.

DCB184 - originální akumulátor
5,0 Ah Li-Ion XR zásuvný akumulátor DeWalt
18 V
Kompaktní s nabíječkami:
DCB105, DCB115, DCB119 (napájení 12V - autozásuvka)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dewalt
Kapacita akumulátoru 5000 mAh
Napětí 18 V
Hmotnost 0.4 kg