- Pevná kapuce s více směrným regulováním, možnost přetažení přes přilbu. - Možnost sbalení bundy do kapuce. - Zvýšený přední díl límce pro ochranu obličeje, odvětrávací otvory, asymetrický centrální zip nezasahuje do obličeje, možnost zajištění (magnety) rozepnutého klínu do vnitřku kapuce. - Zesílení v oblasti krku. - Odvětrávací otvory v bocích, dobře dosažitelné i s batohem, zipy protažené pro předního dílu umožňující dostupnost kapes spodních vrstev. - Vyrobeno v Evropě Špičková svrchní... Celý popis

Koupit za 7 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- Pevná kapuce s více směrným regulováním, možnost přetažení přes přilbu.

- Možnost sbalení bundy do kapuce.

- Zvýšený přední díl límce pro ochranu obličeje, odvětrávací otvory, asymetrický centrální zip nezasahuje do obličeje, možnost zajištění (magnety) rozepnutého klínu do vnitřku kapuce.

- Zesílení v oblasti krku.

- Odvětrávací otvory v bocích, dobře dosažitelné i s batohem, zipy protažené pro předního dílu umožňující dostupnost kapes spodních vrstev.

- Vyrobeno v Evropě

Špičková svrchní ochranná bunda pro nejnáročnější nasazení v ještě lehčím kabátě. Guide je ideální bunda pro horolezectví a skialpinismus. Minimální hmotnost a zároveň odolnost klasického hardshellu. Kombinace moderních lehkých materiálů s minimální váhou (PERTEX® SHIELD a GELANOTS®), přesný, anatomicky padnoucí střih, řada technických detailů a použití moderních technologií z ní dělá ideální funkční záložní bundu, která nikdy nezklame. Jistota, komfort a ochrana proti nepřízni počasí během všech tvých dobrodružství v přírodě.

Hmotnost
416 g

Materiál
Main: 100 % Polyamide (Nylon) + 100 % Polyurethane + 100 % Polyamide, DWR - 3L GELANOTS® HB Hardshell 20.000 mm H2O/39.000 g/m2/24H, Support: 100% Polyamide (Nylon) + 100% Polyurethane + 100% Polyamide, DWR - 3L GELANOTS® Hardshell, 20.000 mm H2O/20.000 g

Střih
men (REGULAR FIT)
Zobrazit více

Parametry

Značka Direct Alpine
Barva černá
Materiál 100% polyamid
Druh sportu na skialping
Období jarní/podzimní
Střih regular fit
Hmotnost 445 g
Nepromokavé ano
Větrovky ano
Zobrazit více parametrů