Čepice tenká BARIDI Outlast® je perfektním doplňkem pro každodenní nošení. Střih podporuje pohodlnost a pružný materiál čepice podpoří využití i pro více velikostí. Je ušita z jemného a příjemného bavlněného materiálu s příměsí termoregulačního materiálu Outlast®. Při nadměrném zahřátí těla dokáže Outlast® nadbytečné teplo odvést a uložit. V okamžiku snížení teploty jej opět použije a zahřeje. Je tak zajištěný teplotní komfort po celou dobu nošení. Čepice je díky svému materiálnímu složení velmi... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čepice tenká BARIDI Outlast® je perfektním doplňkem pro každodenní nošení. Střih podporuje pohodlnost a pružný materiál čepice podpoří využití i pro více velikostí.
Je ušita z jemného a příjemného bavlněného materiálu s příměsí termoregulačního materiálu Outlast®.
Při nadměrném zahřátí těla dokáže Outlast® nadbytečné teplo odvést a uložit. V okamžiku snížení teploty jej opět použije a zahřeje. Je tak zajištěný teplotní komfort po celou dobu nošení.
Čepice je díky svému materiálnímu složení velmi měkká a jemná, je tedy vhodná a doporučována i pro osoby s problematickou pokožkou. Nevyvolává alergické reakce a je odolná vůči plísním a bakteriím. Snižuje riziko vzniku potniček.

Je tak zajištěna teplotní pohoda po celou dobu nošení. Čepice je doplněna o logo Baridi wear®, které je našito na přední straně.
Čepice je skvělý doplněk nejen na jaro, ale i podzim.
Lze perfektně ladit a kombinovat s ostatními kousky z naší kolekce.

Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě.
Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.
Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.
══════════════════════════════Materiálové složení: 67% Bavlna,29% CV"Outlast®",4% Elastan
Zobrazit více

Parametry

Značka Little Angel
Barva šedá
Sportovní ano