Kazeta obsahuje obrázky k tvoření a pestrobarevné třpytky. Děti pomocí návodu nebo s asistencí starší osoby odstraní vrchní folii obrázku, pod kterou se skrývá samolepicí plocha. Na tyto plochy nasypou třpytky příslušného čísla a nechají je ulpět na samolepce. Přebytečné třpytky pak pomocí otvoru v rohu krabičky opět snadno přesypete zpět do kelímku, aby nepřišlo nic nazmar. Děti si vytvoří krásné obrázky, kterými mohou vyzdobit svůj pokojík či potěšit babičku. U sady není potřeba používat žádné... Celý popis

Koupit za 405 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kazeta obsahuje obrázky k tvoření a pestrobarevné třpytky. Děti pomocí návodu nebo s asistencí starší osoby odstraní vrchní folii obrázku, pod kterou se skrývá samolepicí plocha. Na tyto plochy nasypou třpytky příslušného čísla a nechají je ulpět na samolepce. Přebytečné třpytky pak pomocí otvoru v rohu krabičky opět snadno přesypete zpět do kelímku, aby nepřišlo nic nazmar. Děti si vytvoří krásné obrázky, kterými mohou vyzdobit svůj pokojík či potěšit babičku.

U sady není potřeba používat žádné lepidlo. Pokud vám však zbudou třpytky, nic vám nebrání, abyste obohaceni novými zkušenostmi zkusili nějaký vlastní výtvor - ideální je použít tuhé lepidlo v tenké vrstvě a začít s jednoduchými obrázky.

Věk

7+

Obsah balení

- 4 obrázky

- tubičky (6) s barevnými flitry

- špachtle na odstraňování folie a úpravu písků

- štětec

- návod

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 23 x 4 cm

Materiál: papír, třpytky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Věk od 7 let
Druh sady
Určení pro holky
Hmotnost 512 g