Znovupoužitelné samolepky Miss Lilipink, Djeco Arch se znovupoužitelnými samolepkami od Djeco a malou slečnou Lilypink. Které šaty jí dnes oblečete? Jaký jí vytvoříte outfit? Děti milují samolepky. Pomocí této sady si mohou opakovaně vytvářet módní návrhy podle vlastní fantazie. Samolepky jsou znovu nalepovací. Kam se dnes Liliruby chystá a co jí děti zvolí za model?  V pevných deskách s nakreslenou slečnou Lily děti najdou 4 archy vinylových znovupoužitelných samolepek, kterými mohu vytvářet módní... Celý popis

Koupit za 127 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Znovupoužitelné samolepky Miss Lilipink, Djeco
Arch se znovupoužitelnými samolepkami od Djeco a malou slečnou Lilypink. Které šaty jí dnes oblečete? Jaký jí vytvoříte outfit?
Děti milují samolepky. Pomocí této sady si mohou opakovaně vytvářet módní návrhy podle vlastní fantazie. Samolepky jsou znovu nalepovací. Kam se dnes Liliruby chystá a co jí děti zvolí za model? 
V pevných deskách s nakreslenou slečnou Lily děti najdou 4 archy vinylových znovupoužitelných samolepek, kterými mohu vytvářet módní návrhy a oblečky malé slečny.
Archy s oblečky si nejprve nalepí do přiloženého alba, kde jsou stínově předkresleny modely a po té mohou vybírat a oblékat malou slečnu Lili. Album je krásně cestovní, skladné a vhodně na doma i na cesty.
Samolepky jsou znovupoužitelné.
Balení obsahuje knihu s pevnou vazbou (pevné desky pro lepení samolepek), sadu znovunalepovacích samolepek
Velikost 12x16 cm
Vhodné pro děti od 4 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco