Kvalitní vodítko, kromě výstav je možné použít jej i pro běžný výcvik nebo procházky. Toto vodítko je na jednom konci ukončené smyčkou do ruky, druhý konec je taky smyčka, která se dá nastavit dle obvodu krku psa. Obsahuje 2 plastové zarážky díky nimž vodítko drží v požadované poloze. Jedna zarážka je uvnitř smyčky a druhá vně, takže jednak nedochází ke škrcení psa a jednak se pes ze smyčky nemůže vyvléknout. Všechny spoje jsou šité (= velmi pevné!) a překryté plastovou bužírkou. Standardně... Celý popis

Koupit za 234 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Kvalitní vodítko, kromě výstav je možné použít jej i pro běžný výcvik nebo procházky. Toto vodítko je na jednom konci ukončené smyčkou do ruky, druhý konec je taky smyčka, která se dá nastavit dle obvodu krku psa. Obsahuje 2 plastové zarážky díky nimž vodítko drží v požadované poloze. Jedna zarážka je uvnitř smyčky a druhá vně, takže jednak nedochází ke škrcení psa a jednak se pes ze smyčky nemůže vyvléknout.
Všechny spoje jsou šité (= velmi pevné!) a překryté plastovou bužírkou.
Standardně se vyrábí v délce 120 cm a 140 cm (příslušnou délku vyberte v nabídce v košíku). Pamatujte, že celková délka je včetně smyčky kolem krku!
Jelikož jsme i výrobní firma, po vzájemné domluvě, Vám můžeme vyrobit vodítko i v jiné nestandardní délce.
DOPRUČUJEME: Na výstavu vyberte barvu, která ladí k Vašemu pejskovi. Barva vodítka by neměla rušit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dogstore
Typ vodítka předváděcí