Dogtrace obojek svítící

80 %
(20 hodnocení)

Růžové svítící obojky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů s přihlédnutím k bezpečnosti, funkčnosti a odolnosti. Skládají se ze syntetického popruhu s plastovou přezkou a pevného svařovaného déčka na uchycení vodítka. Obojky nejsou voděodolné nebo vodotěsné. Ve tmě dosahují viditelnosti až 1 km. Režimy svícení: 1. rychlé blikání 2. pomalé blikání 3. nepřetržitě svítí Ke každému obojku jsou přikládány 2 lithiové baterie CR2032 3V, přičemž výdrž jedné baterie je při každodenním venčení... Celý popis

Koupit za 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Růžové svítící obojky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů s přihlédnutím k bezpečnosti, funkčnosti a odolnosti. Skládají se ze syntetického popruhu s plastovou přezkou a pevného svařovaného déčka na uchycení vodítka. Obojky nejsou voděodolné nebo vodotěsné. Ve tmě dosahují viditelnosti až 1 km.

Režimy svícení:

1. rychlé blikání

2. pomalé blikání

3. nepřetržitě svítí

Ke každému obojku jsou přikládány 2 lithiové baterie CR2032 3V, přičemž výdrž jedné baterie je při každodenním venčení až tři měsíce.

Svítící obojek je vhodný zejména při nočním venčení, zvyšuje viditelnost Vašeho psa, tak abyste Vy i ostatní viděli, kde se pes pohybuje a mohli jste tak předejít jeho útěku či jakékoliv nehodě.

Kroužek na obojku slouží pouze pro přívěsky, prosím nepoužívejte k voděním psa.

Velikosti:

S - 28-38cm , šíře 1,5cm

M - 38-48cm, šíře 1,5cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dogtrace
Typ obojku svítící