Dometic TRT120E

0 %
(0 hodnocení)

Zažijte více se střešním stanem Dometic TRT120E Ocean, který je stvořen pro pobyt v přírodě. Stan nabízí nový rozměr cestování a stává se oblíbenou formou pro nocování napříč celou Evropou. Dometic TRT120E  má dvouvrstvou konstrukci, která je vhodná i do těch nejodlehlejších destinací uprostřed zimy. Robustní konstrukce stanu TRT120E je dále vylepšena odolným voděodolným potahem z PVC s ochranným faktorem UPF 50+ a zvládne téměř vše, co se na něj vrhne. Díky dvouvrstvým oknům s integrovanými zástěnami,... Celý popis

Koupit za 48 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zažijte více se střešním stanem Dometic TRT120E Ocean, který je stvořen pro pobyt v přírodě. Stan nabízí nový rozměr cestování a stává se oblíbenou formou pro nocování napříč celou Evropou.
Dometic TRT120E  má dvouvrstvou konstrukci, která je vhodná i do těch nejodlehlejších destinací uprostřed zimy. Robustní konstrukce stanu TRT120E je dále vylepšena odolným voděodolným potahem z PVC s ochranným faktorem UPF 50+ a zvládne téměř vše, co se na něj vrhne.
Díky dvouvrstvým oknům s integrovanými zástěnami, můžete zajistit dostatečné proudění vzduchu ve stanu a zároveň zabránit vlítnutí hmyzu dovnitř. Navzdory robustní konstrukci stanu TRT120E je jeho rám vyroben z lehké hliníkové slitiny. Sestavení stanu TRT120E je jednoduché díky provozu na 12 V a bezdrátovému dálkovému ovládání, které stan sestaví během několika minut a je součástí balení. Jestliže zrovna nemáte přístup k elektřině, lze elektricky ovládané tyče konstrukce nahradit klasickými a stan postavit manuálně.
Klidný spánek vám zaručí 5 cm silná pěnová matrace s vysokou hustotou, která je dostatečně velká, aby se na ní pohodlně vešly dvě osoby. Vstup do stanu je snadný díky lehkému teleskopickému hliníkovému žebříku.
Vlastnosti:

Matrace z pěny o výšce 5 cm, dostatečně velká pro spaní dvou osob.
Lze nastavit za méně než jednu minutu pomocí přiloženého dálkového ovládání.
Integrovaná zástěna proti hmyzu, která umožňuje proudění vzduchu ve stanu a zabraňuje přístupu hmyzu.
Lehký teleskopický hliníkový žebřík.
Odolný obal stanu z PVC.
Dvouvrstvá tkanina odolná proti vodě a s UPF 50+.
Rám stanu je vyroben z lehké hliníkové slitiny.
Lze jej namontovat na většinu automobilů s nainstalovanými nosiči a lze jej libovolně sundávat a nandávat.

Technické parametry:

rozměry: (ŠxVxH) 1320 x 1150 x 2180 mm
hmotnost: 59 kg
pro počet osob: 2
dálkové ovládání
provoz na 12 V
barva: ocean

Balení obsahuje: 1 střešní stan; 1 teleskopický žebřík ze slitiny; 1 pvc kryt stanu; 1 RF dálkové ovládání; 1 12V zástrčka 5m kabel; 1 taška na nářadí (8 plastových matic; 8 šroubů MRx50hexagon; 8 plochých podložek M8; 8 dělených podložek M8; 4 krytky kolejnic; 4 držáky ve tvaru U; 2 náhradní tyče pro ruční nastavení; 2 šestihranné klíče ve tvaru L; 1 šroubovák).
Obrázky v galerii odpovídají barvě Forest.
Podívejte se na představení, instalaci i následné složení stanu Dometic TRT120E.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dometic
Počet osob 2
Hmotnost 58.9 kg

Podobné produkty