Menstruační plavky Dorina Menstruační plavky Dorina Agua Moon vám poskytnou pocit svobody a jistoty na pláži i u bazénu, zkrátka všude u vody – a samozřejmě i ve vodě. Už se nemusíte stresovat tím, jak skloubit plavání a vodní radovánky s menstruací. Menstruační plavky Dorina fungují jako samostatná menstruační pomůcka při slabší menstruaci – zvládají absorbovat až 10 ml menstruační tekutiny. Při silnější menstruaci slouží jako pojistka k jiné pomůcce – kalíšku, menstruační houbě či (bio)tamponu.... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Menstruační plavky Dorina

Menstruační plavky Dorina Agua Moon vám poskytnou pocit svobody a jistoty na pláži i u bazénu, zkrátka všude u vody – a samozřejmě i ve vodě. Už se nemusíte stresovat tím, jak skloubit plavání a vodní radovánky s menstruací. Menstruační plavky Dorina fungují jako samostatná menstruační pomůcka při slabší menstruaci – zvládají absorbovat až 10 ml menstruační tekutiny. Při silnější menstruaci slouží jako pojistka k jiné pomůcce – kalíšku, menstruační houbě či (bio)tamponu.

Jak menstruační plavky fungují?

Vnitřní superabsorpční vložka díky použité speciální technologii krvácení "uzamkne" uvnitř, krev tak neprosakuje do lícu plavek ani se neuvolňuje do okolní vody. Savá vrstva je "zalaminovaná" nepropustnou vrstvou, díky které zůstane vše tam, kde má být. Vnější materiál z mikrovlákna má pro ještě větší spolehlivost vodoodpudivou úpravu.

- Udržitelný materiál – mikrovlákno, z kterého jsou plavky ušity, pochází z recyklovaných plastů a rybářských sítí.

- Volbou opakovaně použitelných menstruačních plavek šetříte životní prostředí a snižujete množství odpadu v podobě jednorázových hygienických potřeb.

Složení: 80 % polyester (recyklované mikrovlákno), 20 % elastan

Praní a sušení

- Před prvním použitím plavky vyperte na 30 stupňů ručně nebo v pračce v pracím sáčku. Použijte jemný prací gel, doporučujeme Ulrich. Nepoužívejte aviváž ani bělidla.

- Po použití plavky propláchněte ve studené vodě, vymyjte z nich krev, dokud z nich neteče čistá voda. Šetrnou manipulací prodloužíte životnost plavek.

- Po propláchnutí můžete menstruační plavky vyprat stejně jako v bodě 1 nebo je v případě potřeby hned opět použít.

- Plavky nechte vždy volně uschnout, ideálně na dobře větraném místě. Nedávejte do sušičky.

Tabulka velikostí

Obvod pasu měříme v nejužším místě trupu pod žebry. Obvod boků měříme v nejširším místě pánve, přes nejvystouplejší místa hýždí.

Velikost
Obvod pasu
Obvod boků

XS - 34
63-67
88-92

S - 36
68-72
93-97

M - 38
73-77
98-102

L - 40
78-82
103-107

XL - 42
83-89
108-114

2XL - 44
90-96
115-121

3XL - 46
97-103
122-128

Upozorňujeme, že se jedná o zboží hygienické povahy, které po vyjmutí z obalu není možné vrátit.

Dorina a udržitelná móda

Dorina je německá značka dámského spodního prádla. Ženy obléká od roku 1968 a 99 % jejích produktů nese hrdé označení certifikátem Oeko-Tex a GOTS. Co neudržitelnější způsob výroby je pro značku posláním.
Zobrazit více

Parametry

Značka Dorina