Ať už jste začátečník nebo zkušený pekař, toto vykrajovátko Vám umožní vytvořit dokonale tvarované sušenky, cukroví a další lahodné pochoutky s minimálním úsilím a maximálními výsledky. Nechte svou kreativitu volně proudit a vytvářejte jedinečné a poutavé dezerty pro své přátele, rodinu nebo zákazníky. Vykrajovátko je ideální pro práci s marcipánem, potahovacími hmotami a dalšími pekařskými materiály, což Vám umožní vytvořit nádherně zdobené dorty, cupcakes a další sladkosti. Nenechte si ujít příležitost... Celý popis

Koupit za 25 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ať už jste začátečník nebo zkušený pekař, toto vykrajovátko Vám umožní vytvořit dokonale tvarované sušenky, cukroví a další lahodné pochoutky s minimálním úsilím a maximálními výsledky.
Nechte svou kreativitu volně proudit a vytvářejte jedinečné a poutavé dezerty pro své přátele, rodinu nebo zákazníky. Vykrajovátko je ideální pro práci s marcipánem, potahovacími hmotami a dalšími pekařskými materiály, což Vám umožní vytvořit nádherně zdobené dorty, cupcakes a další sladkosti.
Nenechte si ujít příležitost zvýšit své pekařské dovednosti a vytvořit úchvatné dezerty, které budou okouzlovat všechny kolem Vás.
Materiál: nerez
Rozměr: 9 cm EAN: 2017000030621
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dortisimo