Žebřík 3x7 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 4,23 m, FISTAR + HÁK V BALENÍ ZDARMA! FISTAR jsou certifikované žebříky a lešení nejvyšší kvality. Firma FISTAR je jednou z předních společností v oboru - poskytujeme profesionální a bezpečné vybavení pro práci ve výškách. Multifunkční třídílný žebřík - každý díl s 7 příčkami. Žebřík s všestranným využitím, který se osvědčí při každodenní práci v místnosti i mimo ni. Je to nepostradatelný nástroj používaný při renovačních a jiných pracích v domácnostech.... Celý popis

Koupit za 1 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Žebřík 3x7 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 4,23 m, FISTAR + HÁK V BALENÍ ZDARMA!
FISTAR jsou certifikované žebříky a lešení nejvyšší kvality. Firma FISTAR je jednou z předních společností v oboru - poskytujeme profesionální a bezpečné vybavení pro práci ve výškách.

Multifunkční třídílný žebřík - každý díl s 7 příčkami.
Žebřík s všestranným využitím, který se osvědčí při každodenní práci v místnosti i mimo ni. Je to nepostradatelný nástroj používaný při renovačních a jiných pracích v domácnostech.
Hliníkový žebřík má vroubkované příčky a speciální protiskluzové patky, které zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a lezení po žebříku je bezpečné.
Hliníková konstrukce je velmi lehká a řada pozinkovaných ocelových součástí zvyšuje odolnost žebříku. Ocelové komponenty jsou chráněny proti nepříznivým povětrnostním podmínkám robustním zinkovým povlakem.
Pohodlné rozkládání a skládání žebříku zajišťují inovativní kolejnice a dorazy jednotlivých segmentů.
Stabilizační podesta je součástí dodávky!
Žebřík FISTAR je multifunkční žebřík 3 v 1 - zakoupením jednoho žebříku získáte tři žebříky: jednoduchý žebřík, výsuvný žebřík a volně stojící žebřík s prodlouženým třetím dílem!

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Materiál : hliník
Počet příček: 3x7
Boční profil základní díl: 60x20 [mm]
Boční profil přídavné díly: 50x20 [mm]
Profil příčky: 25x25 [mm]
Profil stabilizátoru: 40x20x825 [mm]
Maximální nosnost: 150 [kg]
Hmotnost: 9,1  [kg]
Rozměry pro přepravu: 46 x 246 x 15,5 [cm]
Norma: EN-131

Protiskluzové kryty jsou připevněny k bočnímu profilu pomocí upínacího systému. Speciální konstrukce krytů s drážkami po celé styčné ploše zabraňuje nežádoucímu sklouznutí žebříku při práci. Patky jsou velmi pevné, odolávají vysokému zatížení, zajišťují bezpečné umístění a v případě potřeby je možné je vyměnit.
Žebřík se rozkládá velmi rychle a snadno díky vodicí liště v horní části žebříku. Speciální dorazy hladce vedou díly žebříku při rozkládání. Polyamidové kluzáky a odolné držáky vodicích lišt zajišťují bezproblémové umístění žebříku do požadované polohy.
Žebřík lze rozdělit do tří poloh: stojící, volně stojící a výsuvný (3v1!).
Drážkované příčky zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a výstup po žebříku je bezpečný.
Splňuje evropskou normu EN 131

 
Příčky žebříku jsou pro vysokou přesnost opatřeny protiskluzovými drážkami, které se neopotřebovávají a prakticky slouží jako protiskluzový povrch při výstupu po žebříku.

Příčky jsou lisovány do bočního profilu - zaručení pevného spoje!
Protiskluzové stabilizační patky jsou upevněny pevnými sponami, takže nemohou sklouznout nebo spadnout ze stabilizačních patek, např. při práci. Nohy mají drážky, které zaručují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Díky vhodně zvolené délce stabilizační podesty - 825 [mm] - se žebřík při práci nekýve a zajišťuje stabilitu!
Stabilizační tyč o rozměrech 40 x 20 [mm] se montuje pouze pomocí šroubů, aby se žebřík během používání nekýval a stál pevně na zemi.

Černě zbarvené patky chrání žebřík během používání a při použití jako samostatný žebřík zajišťují nejlepší ochranu opěrné plochy, např. fasády budovy. Patky ze speciálně vybrané plastové směsi zajišťují odolné zakončení dílů žebříků a v případě poškození je lze vyměnit.
Ergonomické boční profily s hladkým povrchem 60 x 20 a 50 x 20 [mm]
Silná vodítka zajišťují správnou polohu žebříku - snadné a rychlé rozložení žebříku
Příčky připevněné ke kolejnicím technologií silného lisování. V současné době se jedná o nejbezpečnější způsob spojování příček žebříku, a to díky vysoké pevnosti krimpovacího materiálu - pevnému spojení prvků. Inovativní technologie lisování za studena je velmi silná a neoslabuje materiál.
Černé pásy mezi segmenty zajišťují správné rozestupy žebříku. Připevnění k profilu pomocí silného nýtu.
Stabilizační tyč se montuje pouze pomocí šroubů - rychlé a bezpečné řešení
Protiskluzové stabilizační nožičky zaručují stabilitu a bezpečné stání i na nerovném povrchu. Velmi robustní - zajišťuje stabilitu i při maximálním zatížení žebříku.
Robustní západky a automatické blokovací mechanismy zajišťují žebříkové díly ve vysunuté poloze. Pohodlné díky automatickému zajištění příčky při vysunutí žebříku. Zajišťuje úplnou stabilitu žebříku ve zvolené poloze.
Protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Velmi odolné - zajišťují stabilitu při maximálním zatížení žebříku.

 
Záchytné háčky a automatické zamykání
Západky umožňují postavit žebřík do vzpřímené/volné polohy v různých výškách (na různých příčkách). Úchyty se "chytají" za příčku širšího dílu. Další úlohou záchytných háčků je jeho automatický provoz. Automatický blokovací mechanismus rychle uzamkne segmenty žebříku v požadované poloze (žebřík se během přepravy nemohou nijak pohybovat!).

 
STABILIZÁTOR - rychlá montáž!
Stabilizační tyč zvětšuje plochu žebříku, takže je velmi stabilní. Montáž stabilizační tyče je velmi jednoduchá a rychlá díky použití montážních šroubů (žádné další plastové díly, které se rychle kazí). Průřez stabilizační tyče žebříku a její délka byly speciálně navrženy konstrukčním týmem. Četné studie a zkoušky v laboratoři potvrdily stabilitu konstrukce s navrženým stabilizátorem. Každý model žebříku má vhodně zvolený stabilizátor podle normy EN131.

Hák v balení ZDARMA!

A Pracovní výška A [mm]
3170

B Výška k plošině [mm]
1170

C Šířka [mm]
460

D Délka žebříku [mm]
2700

G Šířka při složení [mm]
130

A2 Pracovní výška [mm]
3420

B2 Výška k plošině pro Α 75° [mm]
1420

D2 Transportní délka [mm]
1900

A3 Pracovní výška [mm]
4230

B3 Výška k plošině A 75° [mm]
2230

D3 Délka žebříku [mm]
3250
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Drabest
Materiál hliníkové
Typ žebříky
Počet dílů 3
Max. délka 3.25 m
Hmotnost 9.1 kg
Pracovní výška 4.23 m
Počet stupňů 7 stupňů
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty