Dokonalý dárek v podobě krásného náhrdelníku se srdíčkem Naše náhrdelníky jsou přesně tím, co hledáte. Elegantní šperk vyjadřující lásku a něhu se zářivým křišťálem, který přitáhne oko každého a ještě více podtrhne krásu každé ženy. Vyberte si ze 4 barev křišťálu a vyjádřete svou lásku naplno.  Zvolte červenou, která vyjadřuje vášeň a romantiku. Modrou, která symbolizuje klid a harmonii. Bílou, která je znamením čistoty a elegance, nebo zelenou, která evokuje přírodní krásu a nový začátek.... Celý popis

Koupit za 1 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Dokonalý dárek v podobě krásného náhrdelníku se srdíčkem

Naše náhrdelníky jsou přesně tím, co hledáte. Elegantní šperk vyjadřující lásku a něhu se zářivým křišťálem, který přitáhne oko každého a ještě více podtrhne krásu každé ženy. Vyberte si ze 4 barev křišťálu a vyjádřete svou lásku naplno. 

Zvolte červenou, která vyjadřuje vášeň a romantiku. Modrou, která symbolizuje klid a harmonii. Bílou, která je znamením čistoty a elegance, nebo zelenou, která evokuje přírodní krásu a nový začátek.

Vaše žena si bude cenit toho, jak jste si pro ni vybral osobní dárek, který v sobě nese skutečný význam. A s našimi náhrdelníky se srdíčky jí předáte kousek svého srdce, který ji bude připomínat váš vztah a lásku, kterou sdílíte.

Dárkové balení součástí

Plánujete šperk někomu darovat? Každý šperk balíme do krásné dárkové krabičky. 

Šperk tak můžete rovnou darovat ostatním, nebo jen potěšte sami sebe.

Koupil jsem přítelkyni náhrdelník s akvamarínem a zabodoval jsem! Obdarované dělá velkou ❤️ Ondra z Drahokamie mi dobře poradil.
Jan L.
7.2.2023

Doručili mi ho za pár dní a měli to krásně zabalený .. Mám měsíční kámen, i náušničky a jsem moc SPOKOJENÁ
Pavla R.
23.3.2023

Mám již druhou sadu - tyrkys a růženín. Drahokamii doporučuji, i zboží přijde krásně zabalené. Určitě nekupuju naposled :-))
Veronika K.
10.1.2023

 
Zobrazit více

Parametry

Motiv srdce