Dream Travel Cestovní organizér na pas, doklady, karty Cestovní organizér uschová všechny vaše důležité doklady. Na cestách vám tak nebude nic chybět. Velká kapacita Organizér na cesty přichází s několika sloty na karty, peněžními přihrádkami i kapsou na zip. Budete mít tak spoustu místa pro všechny vaše doklady. Tento organizér uschová jak vaše peníze, debetní i kreditní karty, ale také váš mobilní telefon. Propracovaný design Tento organizér je navržen tak, že kombinací zipu a dalších slotů zajišťuje... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dream Travel Cestovní organizér na pas, doklady, karty
Cestovní organizér uschová všechny vaše důležité doklady. Na cestách vám tak nebude nic chybět.
Velká kapacita
Organizér na cesty přichází s několika sloty na karty, peněžními přihrádkami i kapsou na zip. Budete mít tak spoustu místa pro všechny vaše doklady. Tento organizér uschová jak vaše peníze, debetní i kreditní karty, ale také váš mobilní telefon.
Propracovaný design
Tento organizér je navržen tak, že kombinací zipu a dalších slotů zajišťuje maximální bezpečnost všech důležitých věcí v něm uschovaných. Vícevrstvý a skládací design vše přehledně uspořádá, díky čemuž budete mít vždy vše po ruce pro pohodlné každodenní použití.

Praktický a přenosný
Cestovní organizér svými rozměry 21,5 x 12,5 x 2 cm / 25,5 x 18,8 x 2 cm je ideálním společníkem na cesty. Vejde se do něj množství dokladů, ale zároveň vám v kabelce nebo příručním zavazadle nezabere moc místa.
Rozměry:

Velikost S: 21,5 x 12,5 x 2 cm
Velikost M: 25,5 x 18,8 x 2 cm
Zobrazit více

Parametry

Barva černá