Dřevěný obraz stromu života Dafor se stane skvělou dekorací na zeď. Oblíbený motiv stromu života nejkrásněji vynikne nad sedačkou nebo postelí. Vyroben ekologicky a v různých odstínech dřevěných dekorů. Význam stromu života: Kořen symbolizuje stabilitu, kmen sílu a větve představují různé cesty a možnosti, které nám život nabízí. Milým detailem jsou dva ptáčci schovaní v koruně stromu. Výhody produktu: - Dřevěná dekorace - Skrytá symbolika - Výborný dárek - Jednoduché uchycení na zeď - Na... Celý popis

Koupit za 419 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěný obraz stromu života Dafor se stane skvělou dekorací na zeď. Oblíbený motiv stromu života nejkrásněji vynikne nad sedačkou nebo postelí. Vyroben ekologicky a v různých odstínech dřevěných dekorů.

Význam stromu života: Kořen symbolizuje stabilitu, kmen sílu a větve představují různé cesty a možnosti, které nám život nabízí. Milým detailem jsou dva ptáčci schovaní v koruně stromu.

Výhody produktu:

- Dřevěná dekorace

- Skrytá symbolika

- Výborný dárek

- Jednoduché uchycení na zeď

- Na výběr mnoho dekorů

Montáž na stěnu:

V případě varianty 21x21 cm, 33x33 cm, 120x120 cm a 150x150 cm je z druhé strany výrobku předlepena oboustranná pěnová páska, díky které výrobek jednoduše přilepíte na zeď.
U ostatních rozměrů páska v balení není dodána. Tyto velikostní varianty doporučujeme zavěsit na zeď pomocí pár hřebíčků s malou hlavičkou nebo prostřednictvím montážního lepidla. 

Poznámka: Rozměr 120x120 cm a 150x150 cm je vzhledem na nadrozměrnou velikost rozdělený na 4 části. V galerii produktu se nachází detailní rozdělení jednotlivých částí pro lepší představu.

Obsah balení:

- Dřevěný obraz strom života - Dafor

- Předlepená oboustranná lepicí páska u rozměru 21x21 cm, 33x33 cm, 120x120 cm a 150x150 cm
Zobrazit více

Parametry

Umístění obrazu do obývacího pokoje
Tvar obrazu kulaté
Motiv obrazu stromy