Dřevěný strom života na stěnu Yesod je skvělou dřevěnou dekorací do bytu a bude se krásně vyjímat na stěně v obývacím pokoji nebo ložnici. Momentálně jsou stromy života velmi trendové, moderní a žádané designové doplňky do domácnosti, které zkrášlí jakoukoliv místnost ve Vašem bytě. Výhody produktu: - Originální dřevěná vyřezávaná dekorace - 3D efekt díky 3 mm hrubému materiálu - Jednoduché uchycení na zeď - Na výběr 3 velikosti a mnoho dekorů Symbol stromu života najdeme v různých kulturách... Celý popis

Koupit za 419 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěný strom života na stěnu Yesod je skvělou dřevěnou dekorací do bytu a bude se krásně vyjímat na stěně v obývacím pokoji nebo ložnici. Momentálně jsou stromy života velmi trendové, moderní a žádané designové doplňky do domácnosti, které zkrášlí jakoukoliv místnost ve Vašem bytě.

Výhody produktu:

- Originální dřevěná vyřezávaná dekorace
- 3D efekt díky 3 mm hrubému materiálu
- Jednoduché uchycení na zeď
- Na výběr 3 velikosti a mnoho dekorů

Symbol stromu života najdeme v různých kulturách a náboženstvích, kde byl uctíván jako symbol života, moudrosti, stvoření, jednoty a plodnosti, ale i nesmrtelnosti. Rovněž odkazuje na provázanost duchovní a pozemské síly. Z kořenů čerpá sílu a větve míří k nebesům, odkud čerpají vesmírnou energii.

Montáž na stěnu:

V případě varianty 21x21 cm a 33x33 cm je z druhé strany výrobku předlepena oboustranná pěnová páska, díky které výrobek jednoduše přilepíte na zeď.
U větších rozměrů páska v balení není dodána vzhledem k nadměrné velikosti produktu. Tyto velikostní varianty doporučujeme zavěsit na zeď pomocí pár hřebíčků s malou hlavičkou nebo prostřednictvím montážního lepidla.

Obsah balení:

- Strom života - Yesod
- Předlepená oboustranná lepicí páska u rozměru 21x21 cm a 33x33 cm (u větší varianty lepicí páska není dodána. Doporučujeme zavěsit na hřebíčky nebo upevnit fixačním lepidlem)
Zobrazit více

Parametry

Umístění obrazu do obývacího pokoje
Tvar obrazu kulaté
Motiv obrazu stromy
Barva hnědé
3D ano