Drewmax KT111 masiv borovice

75 %
(1 hodnocení)

KT111 dřevěná jídelní židle z masivní borovice Nabízíme Vám kvalitní dřevěnou vysokou jídelní židli zhotovenou z masivu borovice nejvyšší jakosti. Díky svému minimalistickému designu se hodí téměř do každého interiéru, perfektně zaujme ve vaší domácnosti, penzionu či hotelu. Potěší vás její pevnost zaručená slepením na čepové spoje. Povrch nábytku je ošetřen zdraví neškodným bezbarvým lakem. V základní ceně je nábytek k dispozici v přírodní barvě borovicového dřeva, pokud si přejete, můžete si... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KT111 dřevěná jídelní židle z masivní borovice
Nabízíme Vám kvalitní dřevěnou vysokou jídelní židli zhotovenou z masivu borovice nejvyšší jakosti. Díky svému minimalistickému designu se hodí téměř do každého interiéru, perfektně zaujme ve vaší domácnosti, penzionu či hotelu. Potěší vás její pevnost zaručená slepením na čepové spoje.
Povrch nábytku je ošetřen zdraví neškodným bezbarvým lakem.
V základní ceně je nábytek k dispozici v přírodní barvě borovicového dřeva, pokud si přejete, můžete si za příplatek vybrat barevné moření v dekoru olše, dub, ořech nebo šedá. Fotografie s výběrem barev moření jsou dostupné v naší galerii, prosím, zadejte vámi vybrané barevné provedení do konfigurátoru výše.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu.
Výška 83 cm.
Zobrazit více

Parametry

Výška 121 cm
Materiál dřevěné
Šířka 35 cm
Výrobce Drewmax
Hmotnost 6 kg
Barva dekor dřeva
Z masivu ano