Ducati PRO-III-R

100 %
(1 hodnocení)

Nechte se s novou zbrusu novou DUCATI PRO-III R povznést na technologickou špičku elektrických koloběžek a vydejte se kam Vás fantazie a vášeň pro jízdu zavede! Konstrukce Ducati po řadě PRO-I a PRO-II opouští trubkovou konstrukci rámů a pro zvýšení tuhosti připravil monokok ze slitiny hliníku. Ten zároveň snižuje hmotnost stroje, ale nově u řady PRO poskytuje možnost umístění vyjímatelné baterie. Zdánlivě tak následuje osvědčenou konstrukci, představenou u strojů Aprilia eSR1. PRO-III je ale v... Celý popis

Koupit za 22 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nechte se s novou zbrusu novou DUCATI PRO-III R povznést na technologickou špičku elektrických koloběžek a vydejte se kam Vás fantazie a vášeň pro jízdu zavede!
Konstrukce
Ducati po řadě PRO-I a PRO-II opouští trubkovou konstrukci rámů a pro zvýšení tuhosti připravil monokok ze slitiny hliníku. Ten zároveň snižuje hmotnost stroje, ale nově u řady PRO poskytuje možnost umístění vyjímatelné baterie. Zdánlivě tak následuje osvědčenou konstrukci, představenou u strojů Aprilia eSR1. PRO-III je ale v každém ohledu větší a přináší o téměř 4 cm delší rozvor a vyšší umístění řídítek o 2,5 cm. Skládací mechanismus je vybaven jednoduchou, avšak maximálně funkční pojistkou, zaručující bezpečnou jízdu, ale také rychlé složení, které budete oceňovat každý den.

Vyjímečný design
Bonbónkem mezi elektrickými koloběžkami je Ducati PRO-III R rozhodně také pro svůj výjimečný design. Svou novou PRO-III R si rozhodně s žádnou jinou koloběžkou nespletete. Na první pohled upoutá designové světlo s nabroušeným pohledem inspirovaným u motocyklů Ducati Panigale nebo Multistrada. Za ním pak italský design signuje italská trikolóra odkazující na zelené louky, bílý sníh a rudou krev. Designu mohutného a pro nohy prostorného monokokového decku sekunduje stejně předimenzovaná tyč řízení s jediným a vše říkajícím nápisem - DUCATI.
 
NFC klíč
Absolutní novinkou v daném segmentu je také využití bezkontaktního NFC klíče. Tím koloběžku bleskově uzamknete, nebo při svém příchodu naopak odemknete.

Pohon
Osvědčený a výjimečně tichý bezkartáčový motor o výkonu 500 W (s okamžitým špičkovým výkonem 800 W) si koloběžka nese od svého předchůdce. Jaký by to byl ale supersport, když by nebylo poháněné zadní kolo? I v tomto ohledu je řada III PRO jedinečná. Zadním pohonem se totiž odlehčí od vibrací do řídící tyče a celkově se jízda stane zábavnější.
 
Baterie
Pod výklopný deck kombinující matnou s vysoce leskou černou barvu, Italové ukryli svou prozatím největší baterii. Ta pracuje v režimu 48V technologie baterie pro rychlejší akceleraci a sílu v kopcovitém terénu, při 10,4Ah a 499Wh.Při plném nabití nabízí Ducati PRO-III úctyhodný dojezd až 55 km při průměrné rychlosti 15 km/h. Tato hodnota je samozřejmě závislá nejen na hmotnosti jezdce, ale stavu a povrchu vozovky, teplotě prostředí a profilu tratě. Informace o jejím aktuálním stavu je možné přehledně sledovat na velkém displeji koloběžky nebo prostřednictvím svého spárovaného mobilního telefonu. Baterie je u Ducati PRO-III R vyjímatelná a společně s dalšími komponenty je certifikovaná na IPX4.
 
Brzdy
Koloběžku poprvé krotí oddělený brzdový systém předního a zadního kola! 120 mm semihydraulické brzdy tak ovládáte po motocyklovém stylu levou – zadní a pravou – přední kolo. Jak brzdný výkon rozložíte, je jen pilotovi tohoto stroje, tedy na Vás! Ducati PRO-III přináší KERS brzdový systém – neboli „Kinetic Energy Recovery System“, tedy zjednodušeně rekuperaci bržděním.
 
Kola
K bezpečí samozřejmě i nadále přispívají 10” bezdušové pneumatiky se zvýšenou odolností proti propíchnutí. Ty poskytují maximální jízdní komfort v podobě pohlcování vibrací a tlumení drobných nerovností a bezpečí maximální přilnavosti k vozovce nejen v zatáčkách. A také uživatelské pohodlí v podobě technologie odolné proti propíchnutí. Dbejte jen prosím na jejich pravidelnou kontrolu a huštění.
 
Bluetooth konektivita a další komfortní funkce
Velký, 3,5“ barevný LCD displej s USB portem na kterém i letmým pohledem jezdec zjistí veškeré důležité informace a nastavení koloběžky ovládá jediné tlačítko. Samozřejmostí už je také u koloběžek Ducati tempomat, který nabízí udržování zvolené rychlosti bez nutnosti držet plynovou páčku.
 
Mobilní aplikace Ducati Urban e-Mobility
Veškerá nastavení a informace lze již samozřejmě monitorovat a ladit prostřednictvím mobilní aplikace Ducati Urban e-Mobility, ke stažení dostupná pro platformu Apple i Google Android. Kromě volby maximální rychlosti nebo spouštění osvětlení můžete například aktivovat nebo deaktivovat funkci tempomatu nebo nastavit koloběžku do režimu startu bez nutnosti odražení. Ten je však náročnější na spotřebu energie.
 
USB zdířka
Při jízdě Vás bude jen stěží limitovat obrovská baterie. Mobilní telefon však možná ano. A tak jej můžete při cestách využít právě pro jeho dobíjení prostřednictvím USB zdířky přímo na řídítkách. Rozšířené řidítka 56,5 cm.
 
Technické parametry:
Základní informace:

Materiál rámu: slitina hliníku
Odpružení: NA
Rychlost: ECO:
Zobrazit více