SPORT MAXX RT je letní pneumatika určená pro osobní vozy, která poskytuje dynamické řízení díky přilnavosti a brzdnému výkonu jako u závodních automobilů. Pneumatika Sport Maxx RT se díky technologii Adaptive Compound vyznačuje vynikající přilnavostí na suchu i na mokru. Polymer vyvinutý pro závodní automobily se přizpůsobuje struktuře povrchu vozovky, čímž maximalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou a zvyšuje přilnavost. Užijte si stabilní ovládání ve vysokých rychlostech a hladké přechody mezi... Celý popis

Koupit za 2 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SPORT MAXX RT je letní pneumatika určená pro osobní vozy, která poskytuje dynamické řízení díky přilnavosti a brzdnému výkonu jako u závodních automobilů.
Pneumatika Sport Maxx RT se díky technologii Adaptive Compound vyznačuje vynikající přilnavostí na suchu i na mokru.
Polymer vyvinutý pro závodní automobily se přizpůsobuje struktuře povrchu vozovky, čímž maximalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou a zvyšuje přilnavost.
Užijte si stabilní ovládání ve vysokých rychlostech a hladké přechody mezi rovným směrem a zatáčením. Masivní vnější ramenní bloky zvyšují stabilitu a ovladatelnost v zatáčkách.
Inovační bloky Short Braking značky Dunlop zajišťují kratší brzdnou vzdálenost při jízdě ve vysokých rychlostech.
Tyto výjimečně tuhé bloky, které byly navržené pro jízdu s vysokým výkonem, zvyšují při použití brzdné síly kontakt s povrchem vozovky.
Pneumatiky Sport Maxx RT využívají lehkou konstrukci ke snížení valivého odporu. Tím se snižuje spotřeba paliva a emiseCO 2.
Zobrazit více

Parametry

Index rychlosti W (=270 km/h)
Období letní
Šířka 225
Vnitřní průměr R17
Výrobce Dunlop
Profil 45
Index nosnosti 91
Hlučnost 69 dB
Protektorované pneumatiky ne
Dojezdové pneumatiky ne
4x4 pneumatiky ano
SUV pneumatiky ano
Dodávkové pneumatiky ne
Třída hlučnosti B
Spotřeba paliva C
Přilnavost za mokra B
Zobrazit více parametrů