Durex Škrtící koužek

82 %
(19 hodnocení)

Použití a funkce Durex Pleasure ring, erekční kroužek, jak už sám název napovídá, vám prodlouží a zároveň zkvalitní vaši erekci. Pohodlný měkký kroužek z pružného silikonu zpříjemní sex a zabrání předčasnému povadnutí penisu. Kroužek roztáhněte prsty a nasaďte si ho na ztopořený penis. Přizvěte na pomoc partnerku. S ní to bude úplná hračka. Před nasazením kroužku penis nelubrikuje. Teprve a až poté co kroužek nasadíte, pokud je potřeba lubrikujte lubrikačním gelem na vodní bázi. Kroužek můžete použit... Celý popis

Koupit za 148 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Použití a funkce
Durex Pleasure ring, erekční kroužek, jak už sám název napovídá, vám prodlouží a zároveň zkvalitní vaši erekci. Pohodlný měkký kroužek z pružného silikonu zpříjemní sex a zabrání předčasnému povadnutí penisu. Kroužek roztáhněte prsty a nasaďte si ho na ztopořený penis. Přizvěte na pomoc partnerku. S ní to bude úplná hračka. Před nasazením kroužku penis nelubrikuje. Teprve a až poté co kroužek nasadíte, pokud je potřeba lubrikujte lubrikačním gelem na vodní bázi. Kroužek můžete použit i s kondomem. Nejdříve nasaďte kondom a pak erekční kroužek.
Pokud je vám po nasazení kroužek nepříjemný nebo vyvolá bolest okamžitě jej sundejte.

Materiál a barva
Materiál: Silikon
Kroužek má transparentní barvu.

Rozměry a vlastnosti
Průměr kroužku v klidu: 4,2 cm
Vnitřní průměr v klidu: 1,6 cm roztažitelný až do 4 cm
Tloušťka stěny kroužku: 1,3 cm
Nevibrační
100% vodotěsný

Velikost balení
Výška krabičky: 9 cm
Šířka krabičky: 7,6 cm
Hloubka krabičky: 3,2 cm
Váha balení: 30 g

Obsah balení
Durex Pleasure Ring
Návod

Údržba
Po každém použití kroužek omyjte pod tekoucí vlažnou vodou, můžete použít i jemné mýdlo. Na suchý povrch kroužku nastříkejte desinfekční sprej na erotické pomůcky. Pomůcku uchovávejte na suchém, chladném místě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Durex
Průměr 4 cm
Materiál silikon