Větruodolná softshell bunda Dynafit Speed Softshell Jkt vhodná pro horské aktivity. Bunda je vyrobena z materiálu Dynashell, který je také voděodolný a pevný. Větruodolná softshell bunda Dynafit Speed Softshell Jkt vhodná pro horské aktivity. Bunda je vyrobena z materiálu Dynashell, který je také voděodolný, pevný a chrání bundu před oděrem při horolezectví. Odvětrávání je zde řešeno v podobě perforace na zádech a ramenou. Dynafit Speed Softshell Jkt je vybavena strečovými vložkami a poutky na palec.... Celý popis

Koupit za 4 493 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Větruodolná softshell bunda Dynafit Speed Softshell Jkt vhodná pro horské aktivity. Bunda je vyrobena z materiálu Dynashell, který je také voděodolný a pevný. Větruodolná softshell bunda Dynafit Speed Softshell Jkt vhodná pro horské aktivity. Bunda je vyrobena z materiálu Dynashell, který je také voděodolný, pevný a chrání bundu před oděrem při horolezectví. Odvětrávání je zde řešeno v podobě perforace na zádech a ramenou.
Dynafit Speed Softshell Jkt je vybavena strečovými vložkami a poutky na palec. Má dokonce vychytávku v podobně průřezu na sportovní hodinky.
Klíčové vlastnosti:

Dynashell materiál, který je větruodolný, voděolný a dostatečně silný
Perforace zad a ramenou
Poutka na palec
Kapuce

Velikostní tabulka Dynafit
Zobrazit více

Parametry

Značka Dynafit
Barva modrá
Materiál 100% polyamid
Druh sportu turistické
Období zimní
Hmotnost 295 g
Sněhový pás ne