Dyson V11 Absolute Extra

96 %
(69 hodnocení)

S tyčovým vysavačem Dyson V11 Absolute zvládnete uklidit domácnost od stropu až po podlahu. Bezdrátový přístroj vám zajistí naprostou volnost pohybu, na jedno nabití zvládne pracovat až 60 minut. Na přehledném LCD displeji vidíte stav baterie, abyste se podle něj mohli řídit. Speciální technologie kartáče brání namotávání vlasů, takže přístroj vydrží dlouhodobě funkční bez snižování výkonu. Nečistoty se ukládají v nádobce s objemem 760 ml, kterou po naplnění můžete snadno a hygienicky vysypat. Balení... Celý popis

Koupit za 20 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

S tyčovým vysavačem Dyson V11 Absolute zvládnete uklidit domácnost od stropu až po podlahu. Bezdrátový přístroj vám zajistí naprostou volnost pohybu, na jedno nabití zvládne pracovat až 60 minut. Na přehledném LCD displeji vidíte stav baterie, abyste se podle něj mohli řídit. Speciální technologie kartáče brání namotávání vlasů, takže přístroj vydrží dlouhodobě funkční bez snižování výkonu. Nečistoty se ukládají v nádobce s objemem 760 ml, kterou po naplnění můžete snadno a hygienicky vysypat. Balení obsahuje bohatou nabídku nástavců pro čištění různých typů povrchů.

 

Klíčové vlastnosti:

- Pohodlné používání s naprostou volností pohybu

- Až 60 minut provozu na jedno nabití

- Přehled o aktuálním stavu i výkonu prostřednictvím LCD displeje

- Speciální systém brání namotávání vlasů na kartáč

- Nádobku na nečistoty vysypete rychle a hygienicky 

Pomocí flexibilního tyčového vysavače můžete vysávat celý dům od stropu až po podlahu.

 

LCD displej

Na přední straně vysavače se nachází displej, který vás informuje o stavu baterie i zvoleném režimu. Situaci dokáže monitorovat až 8 000× za vteřinu, abyste se dočkali vždy přesných informací.

 
Hubice Motorbar

V balení dostanete mimo jiné podlahovou hubici Motorbar. Disponuje speciálními nylonovými štětinami, které zvládnou odstraňovat nečistoty z tvrdých podlah, včetně spár i z koberců.

 
Systém řízení výkonu

Vysavač disponuje systémem řízení výkonu, který pomáhá docílit vždy perfektních výsledků s maximální úsporou baterie. Na jeho provoz se tak můžete spolehnout v jakémkoliv prostředí, kde se potřebujete pohybovat volně a bez kabelů.

 
Hygienické vysypávání

Po naplnění zásobníku na prach stačí nádobu z vysavače vyjmout, nastavit nad koš a stisknout tlačítko. Prach se hygienicky uvolní, aniž by s ním vaše ruce přišly do kontaktu.

 
Snadné nabíjení

Kdykoliv vysavač potřebuje dodat energii, stačí ho zasunout do úchytu na stěně. Nemáte ho proto postavený na zemi, čímž ušetříte cenné místo. Multifunkční úchyt navíc perfektně slouží i k uložení dodávaného příslušenství.

 
Snadné uvolnění baterie

Máte doma náhradní baterii? Ve vysavači ji dle potřeby můžete snadno vyměnit stiskem tlačítka, abyste si tím prodloužili bezdrátový chod svého zařízení.

 
Neklesající výkon

Nebojte se naplánovat a zrealizovat úklid celé domácnosti. Výkonný sedmičlánkový akumulátor zajišťuje až hodinovou výdrž s neklesajícím výkonem, abyste měli vždy dostatek času pro pečlivé odstranění prachu i dalších nečistot ze všech povrchů.

 
Digitální motor Hyperdymium

Srdcem vysavače je digitální motor Dyson Hyperdynimum. Ten se vyznačuje špičkovým výkonem, dokonce nabízí nejvyšší sací výkon v rámci bezkabelových vysavačů.

 
14 cyklonů

Na zemi nezůstane ani smítko prachu. Pokročilý systém 14 cyklonů dokáže pracovat s odstředivou silou až 79 000 G a efektivně oddělovat mikroskopické částice včetně prachu, pylu či bakterií, které následně míří do prachové nádoby.

 
Pokročilý filtrační systém

Moderní filtrační systém se postará o čistou domácnost bez víření prachu. Dokáže totiž zachytit až 99,99 % všech částic s velikostí již od 0,3 mikronu. Díky tomu se přístroj výborně hodí také do domácností se zvířaty a malými dětmi, kde jsou zvýšené nároky na čisté a hygienické prostředí.

 
Pohlcení vibrací a tlumení hluku

Během svého provozu dokáže přístroj pohlcovat vibrace a tlumit hluk. Vysáváním proto nebudete rušit ostatní členy rodiny ani sousedy.

 

Obsah balení:

- Tyčový vysavač

- Univerzální podlahová hubice Motorbar

- Mini hubice s motorovým rotačním kartáčem

- Fluffy hubice na hladké podlahy

- Kombinovaná hubice

- Štěrbinová hubice

- Adaptér pro vysávání pod nábytkem

- Nabíjecí adaptér

- Nabíjecí úchyt na stěnu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dyson
Typ vysavače tyčové
Objem sáčku/nádoby na prach 0.76 l
Barva fialové / červené
Provedení bezsáčkové
Vysávání suché
Napájení akumulátorové
Do auta ne
Měkčená kolečka ne
LED osvětlení ne
Automatické navíjení kabelu ne
Doba provozu 60 min
Doba nabíjení 4.5 hod
Počet akumulátorů 1
Hubice na tvrdé podlahy ano
Štěrbinová hubice ano
Výbava pro zvířecí chlupy ano
Prachový kartáč ano
Hubice na okna ne
S UV lampou ne
Antibakteriální ano
S parním mopem ne
Na koberce ano
Na podlahy ano
Cyklónové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty