E9 W's Hit Powder Blue

0 %
(0 hodnocení)

Moderní dámské kalhoty HIT PANTS jsou vyrobeny z popelínové tkaniny z 96% organické bavlny a 4% elastanu. Kalhoty mají široký elastický pás bez zapínání který je z potisknuté látky a samostatný kanálek se šňůrkou na stahování. Mají elastický spodní lem nohavic a nemají kapsy. Jsou vyrobeny 100% v Itálii s minimálním znečištěním životního prostředí a s důrazem na extravagantní provedení, unikátní design a komfort při lezení. Extravagance a unikátní design - E9 je první značka zabývající se módou... Celý popis

Koupit za 1 692 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Moderní dámské kalhoty HIT PANTS jsou vyrobeny z popelínové tkaniny z 96% organické bavlny a 4% elastanu. Kalhoty mají široký elastický pás bez zapínání který je z potisknuté látky a samostatný kanálek se šňůrkou na stahování. Mají elastický spodní lem nohavic a nemají kapsy. Jsou vyrobeny 100% v Itálii s minimálním znečištěním životního prostředí a s důrazem na extravagantní provedení, unikátní design a komfort při lezení.
Extravagance a unikátní design

- E9 je první značka zabývající se módou pro lezce
- Unikátní design – oblečení je uměleckým projevem jeho tvůrců
- Jedinečné barvy speciálně vyvinuty a namíchány v E9
- Stylové potisky s lezeckou tematikou
Od lezců pro lezce
Značka E9 byla založena v roce 1998 bývalým mistrem světa v boulderingu Maurem Calibanim. Extravagantní a unikátní kousky oblečení byly uměleckým projevem Maurovi kreativní energie. Inspiraci pro svou tvorbu čerpal především při lezení na pískovcových skalách v okolí jeho domova. E9 výrazně ovlivnila lezeckou módu a stala se inspirací i pro mnoho dalších výrobců lezeckého oblečení. Hlavními myšlenkami Maura i značky E9 jsou kreativita, svoboda a odvaha.
Ekologie
Oblečení E9 pořád patří mezi to nejprodávanější a proto jeho tvůrci cítí velkou odpovědnost vůči ochraně přírody a planety. Hlavními hodnotami jsou kvalita, udržitelnost životního prostředí, obnova a rozvoj lokálního výrobního řetězce.

- 100% vyrobeno v Itálii – důraz na kvalitu a podpora lokálního průmyslu
- Přístup 0 km – téměř všechny výrobní procesy se odehrávají v okruhu 30 km od samotné firmy – minimalizace znečištění z převozu zboží
- Organická produkce – E9 pro svji produkci používá výlučně organicky vyprodukované suroviny
- Žádné plastové obaly – E9 balí hotové produkty bez použití plastových obalů
- E9 je členem EOCA European Outdoor Conservation Association – charitativní organizace na podporu projektů zaměřených na ochranu a obnovu životního prostředí.
100% Made in Italy
E9 si vždy zakládala na domácí produkci “Made in Italy”. Veškeré výrobní procesy probíhají přímo v Itálii, v zemi módy. Pro E9 domácí výroba znamená možnost vybrat si ty nejkvalitnější materiály a využít italskou kreativitou v kombinaci s neustálými inovacemi aby byli zajištěny exkluzivní a unikátní produkty.
Organická bavlna
E9 používá ve svých produktech jenom organickou bavlnu, která je pěstována metodami šetrnými k životnímu prostředí, tedy s menší spotřebou vody, bez pesticidů a chemických hnojiv.
Zobrazit více

Parametry

Značka E9
Barva modrá
Nepromokavé ne
Střih regular fit