Easygrow rostoucí fusak / spací pytel s kapucí z Norska Easygrow LITE je odlehčenou verzí spacího pytle Easygrow. Spací pytel je ideální na jaro, léto, podzim. Spací pytel můžete prodloužit podle velikosti dítěte. Easygrow Lite je navržen tak, aby vytvořil co nejlepší prostředí pro dítě po celou dobu jeho používání. Spací pytel je jedním z nejjemnějších a nejpohodlnější na trhu. Vnější strana je z bambusu a polyesteru, vnitřní strana je z bavlny. Bavlna má jedinečné vlastnosti absorbovat do sebe... Celý popis

Koupit za 1 979 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Easygrow rostoucí fusak / spací pytel s kapucí z Norska


Easygrow LITE je odlehčenou verzí spacího pytle Easygrow. Spací pytel je ideální na jaro, léto, podzim. Spací pytel můžete prodloužit podle velikosti dítěte. Easygrow Lite je navržen tak, aby vytvořil co nejlepší prostředí pro dítě po celou dobu jeho používání. Spací pytel je jedním z nejjemnějších a nejpohodlnější na trhu. Vnější strana je z bambusu a polyesteru, vnitřní strana je z bavlny. Bavlna má jedinečné vlastnosti absorbovat do sebe veškerou vlhkost a dává dítěti měkký a pohodlný spánek. Bambus je šetrný k životnímu prostředí, příjemný a měkký pro Vaše dítě. 


 


Bavlna je ideální v horkých dnech, má totiž dobrou schopnost absorbovat pot a vlhkost od dítěte tak, že zůstane v suchu a teple. Bavlna je lehká a měkká a poskytuje nejlepší prostředí pro spánek u dětí.


Vnější kryt je z bambusu a některé polyesteru. Bambus je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Má stejné skvělé vlastnosti jako bavlna a s trochou polyesteru se stává velmi odolný. 


 


Spací pytel využijete v korbičce, ve sportovním kočárku nebo v postýlce. Vy a Vaše dítě můžete fusak používat dlouhou dobu. Easygrow Lite je jedinečný fusak se všemi vlastnostmi, které módní rodiče vyžadují. Moderní barvy a design v kombinaci s přírodními materiály, které dýchají a dávají dítěti nejlepší prostředí a spánek! Easygrow je jeden z nejdelších pytlů na trhu, je až 130 cm dlouhý. Můžete si dokoupit do spacího pytle vložku z jehněčí kůže z Nového Zélandu. Vložku lze používat i samostatně, např. v kočárku ...


 


Podrobnosti o produktu:


Easygrow Lite spací pytel s kapucí
ideální na jaro, léto, podzim
pytel může být prodloužen od 98 do 130 cm
snadné a pohodlné používání spacího pytle
lze prát v pračce
5-bodový bezpečnostní pás 
kapuce kolem hlavy dítěte chrání proti povětrnostním vlivům
norský kvalitní výrobek
spací pytel: 0-1 rok, fusak: 1-4 roky
příslušenství: vložka z jehněčí kůže z Nového Zélandu


 


Technické detaily:


vodní sloupec 5000
odolný proti větru
velmi dobrá izolace a prodyšnost spacího pytle
vnitřní strana: 100% měkká bavlna
vnější strana: bambus, polyester


 


 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Easygrow
Období letní
Barva růžové
Materiál bavlněné
Umístění fusaku do kočárku
Rostoucí ano