Puzzle pro děti a dospělé s motivem The Garden Of Earthly Delights od středověkého malíře Hieronymusa Bosche. Motiv těchto puzzle je obraz s názvem Zahrada pozemských potěšeni. Na obrázku je směs různých pozemských rozkoší, které si lidé dopřávají. Balení puzzle obsahuje 9000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky,... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Puzzle pro děti a dospělé s motivem The Garden Of Earthly Delights od středověkého malíře Hieronymusa Bosche. Motiv těchto puzzle je obraz s názvem Zahrada pozemských potěšeni. Na obrázku je směs různých pozemských rozkoší, které si lidé dopřávají. Balení puzzle obsahuje 9000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání velkých puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 15 let. Rozměry tychto puzzle jsou 214*118,5 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé. Výhodné při této velké skládačce je to, že dílky jsou v krabici balené v sáčcích, aby se vám snadněji skládali. Při této skládačce jsou 2 balíčky a v každém je 4500 dílků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Educa
Počet dílků 9000 ks
Svítící ne
Určení pro kluky a holky
Značka Educa