BAREFOOT papučky polské značky EF jsou navržené tak, aby dětem poskytovaly maximální pohodlí. Jedná se o nejvíce otevřený model papučí. Tato modelová řada má nové 2mm vysoké podešve, nemá pevný opatek a má mírné polstrování kolem kotníku. Díky extrémně pružné podrážce, která představuje chůzi "naboso", se botičky přizpůsobí každému kroku. Papučky mají nulový drop, jsou plně flexibilní všemi směry a mají jemný protiskluzový vzorek. Jsou vyrobeny ze silnější odolné textílie, mají výborně tvarovanou... Celý popis

Koupit za 475 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BAREFOOT papučky polské značky EF jsou navržené tak, aby dětem poskytovaly maximální pohodlí. Jedná se o nejvíce otevřený model papučí. Tato modelová řada má nové 2mm vysoké podešve, nemá pevný opatek a má mírné polstrování kolem kotníku. Díky extrémně pružné podrážce, která představuje chůzi "naboso", se botičky přizpůsobí každému kroku. Papučky mají nulový drop, jsou plně flexibilní všemi směry a mají jemný protiskluzový vzorek. Jsou vyrobeny ze silnější odolné textílie, mají výborně tvarovanou přední část s dostatkem prostoru pro prsty a jsou vhodné i na dominantní palec. Papučky jsou vhodné na průměrné nožky, nižší nárt a díky suchému zipu se dají dobře dotáhnou i na užší kotník. 

Papučky jsou perfektní do školky, školy i jako domácí obuv. Díky pružné a široké podrážce jsou boty velmi pohodlné a neomezují nožku při chůzi.

Velikostní tabulka:

Vel. 24 - vnitřní délka 150 mm a vnitřní šířka 66 mm

Vel. 25 - vnitřní délka 155 mm a vnitřní šířka 68 mm

Vel. 26 - vnitřní délka 160 mm a vnitřní šířka 68 mm

Vel. 27 - vnitřní délka 170 mm a vnitřní šířka 70 mm

Vel. 28 - vnitřní délka 175 mm a vnitřní šířka 70 mm

Vel. 29 - vnitřní délka 180 mm a vnitřní šířka 72 mm

Vel. 30 - vnitřní délka 190 mm a vnitřní šířka 74 mm

Vel. 31 - vnitřní délka 195 mm a vnitřní šířka 76 mm

Vel. 32 - vnitřní délka 200 mm a vnitřní šířka 78 mm

Vel. 33 - vnitřní délka 205 mm a vnitřní šířka 80 mm

 
Zobrazit více

Parametry

Značka EF Barefoot
Barva růžová
Zapínání na suchý zip
Určení dívčí
Barefoot ano