Ekoturista je cestovatel, který má informace o životním prostředí, člověk, který navštěvuje určité místo, aniž by ho poškodil nebo změnil. Každá cesta začíná touhou objevovat a učit se. Na jejím počátku stojí zvědavost a úžas nad kulturní i ekologickou rozmanitostí. Tato knížka vám navrhuje 50 tras ve všech koutech světa, které můžete absolvovat pešky, v koňském sedle, na kole nebo na kánoi či kajaku. Cestovatelům nabízí užitečné rady, přehledné mapy, informace o každém úseku cesty a návrhy, jak... Celý popis

Koupit za 487 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ekoturista je cestovatel, který má informace o životním prostředí, člověk, který navštěvuje určité místo, aniž by ho poškodil nebo změnil. Každá cesta začíná touhou objevovat a učit se. Na jejím počátku stojí zvědavost a úžas nad kulturní i ekologickou rozmanitostí.

Tato knížka vám navrhuje 50 tras ve všech koutech světa, které můžete absolvovat pešky, v koňském sedle, na kole nebo na kánoi či kajaku. Cestovatelům nabízí užitečné rady, přehledné mapy, informace o každém úseku cesty a návrhy, jak trasy absolvovat tím ekologicky nejudržitelnějším způsobem.
Zobrazit více

Parametry

Žánr naučné
Rok vydání 2021
Nakladatelství Pangea
Autor Maddalena Stendardi
Počet stran 272
Výrobce Pangea
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Jazyk české
Váha 1608 gramů
ISBN 978-80-277-0081-3
Zobrazit více parametrů