Konec neposlušným tkaničkám! - Ideální pro sportovní i vycházkovou obuv - Vhodné pro děti i dospělé - Pohodlné a efektivní Máte dost neustálého zavazování a rozvazování tkaniček a praní se se smyčkami? Neposlušným tkaničkám teď můžete dát sbohem! Řešení vám nabízí tyto elastické tkaničky, které budete mít zavázané dřív, než řeknete “švec”! Díky systému, kterým tkaničky drží zavázané, vypadají zavázané boty lépe a více upraveně. A jak tkaničky správně připravit? Tkaničky navléknete na obuv... Celý popis

Koupit za 37 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Konec neposlušným tkaničkám!

- Ideální pro sportovní i vycházkovou obuv

- Vhodné pro děti i dospělé

- Pohodlné a efektivní

Máte dost neustálého zavazování a rozvazování tkaniček a praní se se smyčkami? Neposlušným tkaničkám teď můžete dát sbohem! Řešení vám nabízí tyto elastické tkaničky, které budete mít zavázané dřív, než řeknete “švec”! Díky systému, kterým tkaničky drží zavázané, vypadají zavázané boty lépe a více upraveně.

A jak tkaničky správně připravit? Tkaničky navléknete na obuv a nastavíte je tak, aby vám obuv pohodlně seděla. Poté odšroubujte uzávěr na dvě poloviny a každou polovinu navléknete na jednu tkaničku. Na tkaničce uvážete uzlík, který zatáhnete a schováte do uzávěru. Uzávěry pak našroubujete do sebe a je to! Tkaničky jsou zavázané. 

Ilustrační video: 
Zobrazit více