Electrolux EFH12

95 %
(20 hodnocení)

Vysoká Filtrační Účinnost Náhradní HEPA filtr za Electrolux EFH12 poskytuje výjimečně vysokou filtrační účinnost, zachycuje až 99,95 % alergenů, pylů a mikročástic, čímž vytváří čistší a zdravější ovzduší v domácnosti.   Univerzální Kompatibilita Navržen pro modely vysavačů New Clario, Excellio, Oxygen, Ultra Silencer, AirMax, ErgoSpace a další, což zajišťuje širokou škálu kompatibility pro uživatele s různými modely vysavačů.   Prodloužená Životnost Vysavače HEPA filtr přispívá k ochraně... Celý popis

Koupit za 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vysoká Filtrační Účinnost

Náhradní HEPA filtr za Electrolux EFH12 poskytuje výjimečně vysokou filtrační účinnost, zachycuje až 99,95 % alergenů, pylů a mikročástic, čímž vytváří čistší a zdravější ovzduší v domácnosti.

 

Univerzální Kompatibilita

Navržen pro modely vysavačů New Clario, Excellio, Oxygen, Ultra Silencer, AirMax, ErgoSpace a další, což zajišťuje širokou škálu kompatibility pro uživatele s různými modely vysavačů.

 

Prodloužená Životnost Vysavače

HEPA filtr přispívá k ochraně vnitřních součástí vysavače tím, že zabraňuje průniku mikroskopických částic, což může prodloužit životnost a výkon vysavače.

 

Ochrana Proti Alergenům

Díky schopnosti zachytávat alergeny je filtr EFH12 ideální pro domácnosti s alergiky, poskytující účinnou ochranu proti alergenům a zlepšující kvalitu vzduchu.

 

Snadná Instalace

Jednoduchá instalace umožňuje uživatelům snadno vyměnit filtr a udržovat vysavač v optimálním stavu bez zbytečné námahy.

 

Kvalitní Materiály

Filtr je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost a spolehlivost, což přispívá k dlouhodobému a efektivnímu používání.

 

Přispívá k Čistšímu Prostředí

S výše uvedenými výhodami HEPA filtr EFH12 aktivně přispívá k udržení čistého a hygienického prostředí v domácnosti, chrání zdraví obyvatel a zachovává kvalitu vysátého vzduchu.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Electrolux
Počet ks v balení 1 ks
Typ filtru HEPA
Omyvatelné ano