Sáčky a HEPA HF22 filtr pro vysavač ELECTROLUX UltraOne ZG 8800 Green textilní 1+20ksSada pro AEG, ELECTROLUX, Philips sáčky 20ks a HEPA HF22 filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA filtry ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní. Filtrační sada 1SBAG MAX PLUS Jolly textilní sáčky... Celý popis

Koupit za 857 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sáčky a HEPA HF22 filtr pro vysavač ELECTROLUX UltraOne ZG 8800 Green textilní 1+20ksSada pro AEG, ELECTROLUX, Philips sáčky 20ks a HEPA HF22 filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA filtry ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní.
Filtrační sada 1SBAG MAX PLUS Jolly textilní sáčky 10ks s filtry do vysavačů ELECTROLUX S-BAG, AEG S-BAG, Philips v jednom balení s HEPA filtrem jsou alternativní a kvalitní náhradou HEPA filtrů a sáčků v originál sadě výrobce AEG ASKVX8, AEG-ELECTROLUX AUSK7, AEG-ELECTROLUX AUSK8, ELECTROLUX ESKD8, ELECTROLUX GSK1, AEG-ELECTROLUX SRK1, AEG-ELECTROLUX SRKS1, ELECTROLUX USK9, AEG-ELECTROLUX VCAK1, MENALUX 1800VP a vhodné pro modely uvedené níže.
Parametry sáčků k vysavači

Rozměry: 265 x 198 mm
Rozměry příruby: 130 x 99 mm
Otvor v přírubě: 55 mm
Počet ks: 20ks sáčků
4x motorový filtr, univerzální
4x mikrofiltr, univerzální
6x vůně do sáčku vysavače
1x HEPA HF22 filtr
Látkové sáčky 1SBAGMAX z vícevrstvé netkané textílie s antibakteriálním účinkem pro jednorázové použití od českého výrobce a kvalitní české značky JOLLY zaručují dokonalou filtraci a vysokou pevnost, kde nehrozí protržení a zároveň poškození vysavače při omylem nasátí tekutiny nebo ostrého předmětu jako například u papírových sáčků..
Parametry HEPA HF22 filtru

Rozměr filtru 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru 22/24 mm
HEPA filtr neomyvatelný
Kompatibilní s filtry

HQ W7-54908-HQN
JOLLY HF22
KOMA HFEX1
NEDIS VCFI212HEP
NEDIS VCFI250ELPH
AEG AFS1W
AEG AEF12
AEG AEFG12W Green
AEG-ELECTROLUX EFS1W
ELECTROLUX Allergy Plus S-filter
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX EFH12
ELECTROLUX EFH12W
ELECTROLUX EFH12N
ELECTROLUX EFHG12W
ELECTROLUX EFH13
ELECTROLUX EFH13W
ELECTROLUX EF26
ELECTROLUX EFS1W
MENALUX F1800H
PHILIPS FC8031/00
PHILIPS FC8038/01
WORWO FSEL02AB
WORWO FSEL01AB
AEG 9001677690
AEG 9001966697
ELECTROLUX 1050598018
ELECTROLUX 1050598562
ELECTROLUX 1050598554
ELECTROLUX 1131247015
ELECTROLUX 2193411010
ELECTROLUX 53190095295
ELECTROLUX 53190095355
ELECTROLUX 9000819889
ELECTROLUX 9000844911
ELECTROLUX 9092880609
ELECTROLUX 9092880617
ELECTROLUX-PHILIPS-AEG HF04/HLUX04
VACS EF5011, EF5012, EF5013, EF5014, EF5015, EF5016
VACS HF0011, HF0012, HF0013, HF0014, HF0015, HF0016
Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

AEG AFS1W
AEG ASKVX8
AEG AUSK7
AEG AUSK8
AEG AUSK9
AEG ASKVX9
ALAFIL AB070
ALAFIL ALLBAG typ S-Bag
ALAFIL PA070
BASICXL BXL-51865
ELECTROLUX E200
ELECTROLUX E200B
ELECTROLUX E200M
ELECTROLUX E201B
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX E201S
ELECTROLUX E202
ELECTROLUX E203
ELECTROLUX E203S
ELECTROLUX E205
ELECTROLUX E206B
ELECTROLUX E206S
ELECTROLUX E210B
ELECTROLUX E210S
ELECTROLUX E212B
ELECTROLUX ESKD8
ELECTROLUX ESKD9
ELECTROLUX GSK2
ELECTROLUX GSK1
ELECTROLUX VCAK1
ELECTROLUX SRK1S
ELECTROLUX SRKS1
ELECTROLUX UMP1
ELECTROLUX USK1
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX UMP3
HQ W7-51864/HQN
HQ BXL-50580/P
K&M EP-BAG
K&M E10.1
K&M E13
KOMA SB01
KOMA SB02
MENLAUX 1800
MENALUX 1800P
MENALUX 1800MP
MENALUX 1800T
MENALUX 1800VT
PHILIPS FC 8019/01
PHILIPS FC 8021/03
PHILIPS FC 8022/04
PHILIPS FC 8023/04
PHILIPS FC 8027/01
PHILIPS FC 8060/01
VROPAP CBAG
WORWO ELMB01AO Perfect Bag
WORWO ELMB01K Perfect Bag
SWIRL E82
SWIRL PH86
XAVAX AE03
Zobrazit více

Bazarové nabídky