Sáčky a HEPA filtr do vysavačů ELECTROLUX UltraOne Z 8810/W 5l textilní 16+1ksSada HEPA EP-H13 filtr a 2SBAG MAX Jolly sáčky pro ELECTROLUX, PHILIPS S-BAG 16ks textilní s větším obsahem ve čtyřech baleních s filtry ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H kompatibilní, jsou vhodné do vysavačů AEG UltraOne, PHILIPS, ELECTROLUX UltraOne,... Celý popis

Koupit za 847 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sáčky a HEPA filtr do vysavačů ELECTROLUX UltraOne Z 8810/W 5l textilní 16+1ksSada HEPA EP-H13 filtr a 2SBAG MAX Jolly sáčky pro ELECTROLUX, PHILIPS S-BAG 16ks textilní s větším obsahem ve čtyřech baleních s filtry ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H kompatibilní, jsou vhodné do vysavačů AEG UltraOne, PHILIPS, ELECTROLUX UltraOne, Zanussi a pro modely uvedené níže.
Sáčky do vysavačů 2SBAG MAX Jolly textilní 16ks sáčků pro vysavače AEG, PHILIPS, S-BAG ELECTROLUX v originál balení s mikrofiltry značky Jolly s HEPA filtrem jsou alternativní a kvalitní náhradou sáčků do vysavače výrobce ELECTROLUX UMP1 S-BAG, UMP1S, E210B, E210P, E210S, E201MSF, PHILIPS FC 8027/01 a HEPA filtrů v sadě ELECTROLUX ASKVX9, AEG-ELECTROLUX ESKD9 Pure D9, AEG-ELECTROLUX USK1, MENALUX 1800VP, PHILIPS FC 8060/01.
Parametry sáčků k vysavači

Rozměry: 170 x 320 mm
Rozměr příruby: 122 x 118 mm
Otvor příruby: 55 mm
Počet ks: 16ks
Ke každé sadě 2SBAG MAX sáčků značky Jolly, obdržíte univerzální motorový filtr, mikrofiltr k zastřižení a navíc vůni ZDARMA, které zbaví filtry vysavače nepříjemných zápachů a provoní celý byt nebo kancelář.
Parametry HEPA EP-H13 filtru

Rozměr filtru: 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru: 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru: 22/24 mm
Filtr neomyvatelný
Kompatibilní s filtry pro vysavače

HEPA Filtr AJS FR-6558
HEPA Filtr HQ W7-54908-HQN
HEPA Filtr JOLLY HF22
HEPA Filtr KOMA HFEX1
HEPA Filtr NEDIS VCFI212HEP
HEPA Filtr NEDIS VCFI250ELPH
HEPA Filtr S-filter AEG AFS1W
HEPA Filtr S-filter AEG AEF12
HEPA Filtr H12 AEG AEFG12W Green
HEPA Filtr H13 AEG-ELECTROLUX EFS1W
HEPA Filtr ELECTROLUX Allergy Plus S-filter
HEPA Filtr ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
HEPA Filtr H12 ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
HEPA Filtr H12 ELECTROLUX EFH12
HEPA Filtr H12 ELECTROLUX EFH12W
HEPA Filtr H12 ELECTROLUX EFH12N
HEPA Filtr H12 ELECTROLUX EFHG12W
HEPA Filtr H13 ELECTROLUX EFH13
HEPA Filtr H13 ELECTROLUX EFH13W
HEPA Filtr H13 ELECTROLUX EF26
HEPA Filtr H13 ELECTROLUX EFS1W
HEPA Filtr H12 MENALUX F1800H
HEPA Filtr H12 PHILIPS FC8031/00
HEPA Filtr H13 PHILIPS FC8038/01
HEPA Filtr WORWO FSEL02AB
HEPA Filtr WORWO SEL01AB
Filtr HEPA AEG 9001677690
Filtr HEPA AEG 9001966697
Filtr HEPA ELECTROLUX 1050598018
Filtr HEPA ELECTROLUX 1050598562
Filtr HEPA ELECTROLUX 1050598554
Filtr HEPA ELECTROLUX 1131247015
Filtr HEPA ELECTROLUX 2193411010
Filtr HEPA ELECTROLUX 53190095298
Filtr HEPA ELECTROLUX 53190095355
Filtr HEPA ELECTROLUX 9000819889
Filtr HEPA ELECTROLUX 9000844911
Filtr HEPA ELECTROLUX 9092880609
Filtr HEPA ELECTROLUX 9092880617
Filtr HEPA ELECTROLUX-PHILIPS, AEG HF04/HLUX04
VACS EF5011, EF5012, EF5013, EF5014, EF5015, EF5016
VACS HF0011, HF0012, HF0013, HF0014, HF0015, HF0016
Alternativní HEPA filtr EP-H13 do vysavačů AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, Zanussi je neomyvatelný. Doporučení od většiny výrobců vysavačů: HEPA filtr pro vysavač je zapotřebí udržovat v čistotě a aspoň jednou za jeden rok vyměnit za nový prachový HEPA filtr, jinak může dojít k poškození vysavače díky přehrátí motoru.

AEG AFS1W
AEG ASKVX8
AEG AUSK7
AEG AUSK8
AEG AUSK9
AEG ASKVX9
ALAFIL AB070
ALAFIL ALLBAG typ S-Bag
ALAFIL PA070
BASICXL BXL-51865
ELECTROLUX E200
ELECTROLUX E200B
ELECTROLUX E200M
ELECTROLUX E201B
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201M
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX E201S
ELECTROLUX E202
ELECTROLUX E203
ELECTROLUX E203S
ELECTROLUX E205
ELECTROLUX E206B
ELECTROLUX E206S
ELECTROLUX E210B
ELECTROLUX E210P
ELECTROLUX E210S
ELECTROLUX E212B
ELECTROLUX ESKD9
ELECTROLUX GSK2
ELECTROLUX GSK1
ELECTROLUX VCAK1
ELECTROLUX SRK1S
ELECTROLUX SRKS1
ELECTROLUX UMP1
ELECTROLUX USK1
ELECTROLUX E201MSFD
ELECTROLUX UMP3
ELECTROLUX Ultra Long Performance
HQ W7-51864/HQN
HQ BXL-50580/P
K&M EP-BAG
K&M E10.1
K&M E13
KOMA SB01S Universal Bag
KOMA SB02S MultiBag
MENLAUX 1800
MENALUX 1800P
MENALUX 1800MP
MENALUX 1800T
MENALUX 1800VT
PHILIPS FC 8019/01
PHILIPS FC 8021/03
PHILIPS FC 8022/04
PHILIPS FC 8027/01
PHILIPS FC 8060/01
VROPAP CBAG
WORWO ELMB01AO Perfect Bag
WORWO ELMB01K Perfect Bag
SWIRL E82
SWIRL PH86
XAVAX AE03
Zobrazit více

Bazarové nabídky