Elektrická ruční řetězová pilka

0 %
(0 hodnocení)

Díky svému ergonomickému tvaru a velmi lehké váze se s touto elektrickou ruční pilkou na dřevo pracuje velmi jednoduše, pohodlně a efektivně. Je jednou z nejvhodnějších a nejvyužitelnějších pomůcek pro každého zahrádkáře, kutila - pro muže i pro ženu. Unikátní výkon elektrické ruční pilky na dřevo zajišťuje vysoce kvalitní typ baterie, díky čemuž dokážete pracovat s pilkou dostatečně dlouho Pomocí této elektrické ruční pilky si snadno, rychle a bezpečně vytvarujete stromy a jiné dřeviny na vaší... Celý popis

Popis

Díky svému ergonomickému tvaru a velmi lehké váze se s touto elektrickou ruční pilkou na dřevo pracuje velmi jednoduše, pohodlně a efektivně. Je jednou z nejvhodnějších a nejvyužitelnějších pomůcek pro každého zahrádkáře, kutila - pro muže i pro ženu. Unikátní výkon elektrické ruční pilky na dřevo zajišťuje vysoce kvalitní typ baterie, díky čemuž dokážete pracovat s pilkou dostatečně dlouho Pomocí této elektrické ruční pilky si snadno, rychle a bezpečně vytvarujete stromy a jiné dřeviny na vaší zahradě podle svých představ! 

Chcete mít i vy rychle a jednoduše upravené dřeviny na vaší zahrádce či vinici? Potřebujete odříznout prkno či nařezat dřevo? Velice snadno toho docílíte pomocí ergonomické váhově velmi příjemné mini řetězové aku pile.

Manipulace s ruční pilou je maximálně bezpečná díky protiskluzové rukojeti a její nízká váha dovoluje práci s ní i jednou rukou. Zároveň jí kovový oplastovaný rám dodává robustnost.

KVALITNÍ ŘETĚZ

Tato akumulátorová elektrická ruční pila má velmi kvalitní řetěz, který je mimořádně odolný a ostrý. Byla vyvinuta tak, aby s ní řezání šlo hladce, pohodlně a jednoduše.

 VÝKONNÝ MOTOR

Vynikající elektrická ruční pilka využívá měděný motor, který disponuje vysokou výkonností. Tento vysoce kvalitní motor s vysokým točivým momentem vám umožní rychlé a efektivní řezání. Výsledkem bude dokonale upravená zahrada za krátkou dobu.

 BEZPEČNÉ A EFEKTIVNÍ ŘEZÁNÍ

Ergonomický design ruční pilky, protiskluzová rukojeť a kvalitní řetěz jsou významným bezpečnostním faktorem při řezání dřevin.
Zuby řetězu dokonale přiléhají ke kůře a vnitřní části dřeva a to bez ohledu na vlhkost a věk dřeviny. Řetězová pila nevyskočí ani při řezání silnějších větví.
Ergonomický design ruční pilky pomůže k dokonalému úchopu a plné kontrole řezu – bude takový, jaký si ho přejete

EXCELENTNÍ TYP BATERIE

Tato elektrická ruční pilka na dřevo využívá vysoce kvalitní lithium – iontovou baterii o kapacitě 1500 mAh, která po nabití vydrží dostatečné množství řezů. Poskytuje až 10 krát delší životnost než běžné baterie. Proces nabíjení je také velmi rychlý.

 LEHCE PŘENOSNÁ

Díky své 700 g hmotnosti a celkové délce 33 cm lze tuto ruční pilku velmi snadno přenášet. Bude ideálním pomocníkem, kdekoli to bude zapotřebí.

Lehká konstrukce ruční elektrické pilky napomáhá tomu, že její použití, přenášení a skladování vyžaduje od vás minimální úsilí.

Staňte se praktickým zahrádkářem a domácím kutilem

 

Obsah sady:

Elektrická motorová pila

baterie

Nabíječka

Klíč

Šroubovák

Technické parametry:

Materiál: ABS + kov

Napětí baterie: 21V

Průměr řezu: 60 mm

Napájení: Li-ion baterie 3000 mAh

Vstupní napětí nabíječky: 100-240 V AC, 50-60 Hz

Hmotnost (bez baterie): 700 g

Rozměry:

Pila: 33 cm x 11,5 cm x 11 cm

Nabíječka (délka): 115 cm

Balení (pouzdro): 35 cm x 19 cm x 12 cm

Výrobek je zabalen v praktickém kufříku s uchem.
Zobrazit více