Elektrický lanový naviják 500 W 125/250 kg TUSON 130029

0 %
(0 hodnocení)

Elektrický lanový naviják 500 W, nosnost 125/250 kg Elektrický lanový naviják je určený ke zvedání a spouštění těžkých břemen na stavbách, v dílnách, opravnách, montážních halách a podobně. Ušetří mnoho námahy a zrychlí práci při přepravě materiálu. Zvedací zařízení se ovládá pomocí dálkového ovladače. Ten je vybaven přepínačem navíjení pro směr nahoru a dolů a nouzovým vypínačem, kterým lze naviják v případě potřeby okamžitě vypnout. Lanový zvedák je vybaven vodící kladkou a přídavným hákem.... Celý popis

Popis

Elektrický lanový naviják 500 W, nosnost 125/250 kg

Elektrický lanový naviják je určený ke zvedání a spouštění těžkých břemen na stavbách, v dílnách, opravnách, montážních halách a podobně. Ušetří mnoho námahy a zrychlí práci při přepravě materiálu.

Zvedací zařízení se ovládá pomocí dálkového ovladače. Ten je vybaven přepínačem navíjení pro směr nahoru a dolů a nouzovým vypínačem, kterým lze naviják v případě potřeby okamžitě vypnout.

Lanový zvedák je vybaven vodící kladkou a přídavným hákem. Lano lze protáhnout kladkou a zdvojit ho, takže naviják unese dvojnásobná břemena.

Motor je vybaven bezpečnostní tepelnou pojistkou a při přehřátí se sám vypne.

Součástí balení jsou dvě montážní konzole, břemenový hák řemenice, čtyři šrouby se šestihrannou hlavou, čtyři podložky a čtveřice pružných pojistných podložek.

Parametry

- Napětí: 230 V ~ 50 Hz

- Výkon: 500 W

- Parametry pro 1 lano / 2 lana

Max. zatížení: 125 kg / 250 kg

- Rychlost lana: 8 m/min / 4 m/min

- Zvedací výška: 12 m / 6 m

- Průměr lana: 3 mm

- Krytí motoru: IP 54

- Pracovní zatížení: S3 - 20%

- Hmotnost: 10,5 kg

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tuson