Elektrický skútr pro seniory Eroute MOB05 se střechou

0 %
(0 hodnocení)

Představujeme vám elektrický skútr Eroute MOB05 se střechou - ideální řešení pro seniory, kteří chtějí bezpečný, pohodlný a komfortní způsob pohybu. Tento skútr je vybaven pokročilými funkcemi a vynikajícím výkonem, což z něj činí spolehlivý a efektivní dopravní prostředek. Zažijte vynikající výkon s elektrickým skútrem Eroute MOB05 Tento elektrický skútr se střechou je poháněn olověnou baterií 60 V / 20 Ah a na jedno nabití dokáže ujet vzdálenost až 50 km, což vám dává svobodu cestování bez obav... Celý popis

Popis

Představujeme vám elektrický skútr Eroute MOB05 se střechou - ideální řešení pro seniory, kteří chtějí bezpečný, pohodlný a komfortní způsob pohybu. Tento skútr je vybaven pokročilými funkcemi a vynikajícím výkonem, což z něj činí spolehlivý a efektivní dopravní prostředek.

Zažijte vynikající výkon s elektrickým skútrem Eroute MOB05

Tento elektrický skútr se střechou je poháněn olověnou baterií 60 V / 20 Ah a na jedno nabití dokáže ujet vzdálenost až 50 km, což vám dává svobodu cestování bez obav z vybití energie. Její bezdušová pneumatika 3,00-10 poskytuje vynikající trakci a stabilitu a zajišťuje plynulou jízdu v jakémkoli terénu.

Výhody elektrického skútru pro seniory Eroute MOB05

- Pohodlná jízda díky systému odpružení

- Výkonný elektromotor pro vynikající výkon

- Spolehlivé bezpečnostní prvky včetně bubnových brzd a robustního rámu

- Ochrana před sluncem a deštěm díky střeše

- Vysoká maximální nosnost 140 kg

- Snadné ovládání pomocí jednoduchých ovládacích prvků

- Zlepšení kvality života seniorů

3 rychlostní stupně pro spolehlivou přepravu

Díky třem rychlostním režimům na výběr - 6 km/h, 10 km/h a 25 km/h - si můžete rychlost přizpůsobit podle svých preferencí a podmínek na silnici. Přední a zadní bubnové brzdy nabízejí spolehlivou brzdnou sílu, zatímco 600W elektromotor poskytuje dostatečný výkon pro snadné zdolávání kopců a stoupání. Díky ráfkům z lehkých slitin a světlé výšce 12 cm si poradí i s nerovným terénem.

Vysoká bezpečnost a jednoduché ovládání

Elektrický skútr pro seniory Eroute MOB05 se střechou je rovněž navržena s ohledem na bezpečnost. Má brzdnou dráhu ≤5 m, což zajišťuje rychlé a účinné zastavení v případě nouze. S maximální nosností 140 kg a stoupavostí ≤15° je tento skútr vhodný pro většinu uživatelů.

Tento skútr je navíc vybaven střechou, která vás ochrání před sluncem a deštěm, takže je ideální volbou pro venkovní aktivity. Doba nabíjení 6-10 hodin umožňuje plné nabití baterie přes noc, takže můžete začít den s plně nabitým skútre.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eroute
Světlá výška 12 cm