Elgato Cam Link 4K

100 %
(3 hodnocení)

Elgato Cam Link 4K Chcete, aby byl váš obsah vizuálně zajímavý. S Cam Link 4K jednoduše připojte vaší digitální zrcadlovku, kameru či akční kameru do vašeho PC či Mac. Nastavíte si záběr a můžete jít na to. Přednosti Elgato Cam Link 4K - Kvalita produktů Elgato - Podpora 1080p60 a 4K při 30 fps - Záznam přímo na pevný disk počítače - Kompatibilita s oblíbenými aplikacemi Připojte a tvořte Ve spojení s Cam Link 4K se váš fotoaparát či kamera bude tvářit jako webkamera ve všech vašich oblíbených... Celý popis

Koupit za 3 694 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elgato Cam Link 4K
Chcete, aby byl váš obsah vizuálně zajímavý. S Cam Link 4K jednoduše připojte vaší digitální zrcadlovku, kameru či akční kameru do vašeho PC či Mac. Nastavíte si záběr a můžete jít na to.

Přednosti Elgato Cam Link 4K

- Kvalita produktů Elgato
- Podpora 1080p60 a 4K při 30 fps
- Záznam přímo na pevný disk počítače
- Kompatibilita s oblíbenými aplikacemi

Připojte a tvořte
Ve spojení s Cam Link 4K se váš fotoaparát či kamera bude tvářit jako webkamera ve všech vašich oblíbených aplikacích. Vynikající kvalita 1080p60 nebo dokonce 4K při 30 fps zachová váš stream na profesionální úrovni. Technologie ultra nízké odezvy vám umožní začít na vaší oblíbené platformě během okamžiku.

Zjednodušte svůj pracovní proces
Řekněte sbohem zaplnění paměti uprostřed natáčení. Nebo hůř, objevování špatných snímků při editaci. Když nahráváte s Cam Link 4K, veškerý obsah se ukládá přímo na váš pevný disk. Zatímco odezva v reálném čase na celé obrazovce vám umožní vylepšit scénu na místě.

Klíčové vlastnosti
Jedná se o externí záznamové zařízení, které přemění kompatibilní fotoaparát či kameru na webkameru. Pro připojení do počítače využívá rozhraní USB 3.0. Pro propojení s fotoaparátem/kamerou využívá vstup HDMI. Umožňuje záznam při rozlišení až 1080p60 a 4K při 30 fps.

Důležité:
Před koupí se ujistěte, že vlastníte kompatibilní fotoaparát či kameru. Zařízení musí mít nějaký druh HDMI připojení (micro HDMI/mini HDMI/HDMI). Kabel pro propojení se zařízením není součástí. Zařízení musí mít „čistý“ HDMI port. Některé porty fotoaparátů přes HDMI zobrazují i informace jako datum, čas a nastavení expozice. Ujistěte se, že toto kamera nedělá či lze toto zobrazení vypnout. Ujistěte se, že lze fotoaparát nastavit, aby se po určitém časovém intervalu nevypínal. Výstup na fotoaparátu nesmí být HDCP chráněný (viz. manuál fotoaparátu). Vše lze otestovat připojením k HDMI televizoru. Obraz, který uvidíte na ní, včetně kvality, uvidíte při stejném nastavení přes Cam Link 4K. V neposlední řadě se pak ujistěte, že vaše baterie dokáže nahrávat dostatečně dlouho pro vaše potřeby nebo si pořiďte odpovídající napájecí adaptér (pokud to fotoaparát umožňuje).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Corsair
Rozhraní USB

Podobné produkty