Eljet Dino

94 %
(4 hodnocení)

Elektrická koloběžka Eljet Dino       Malá vzrůstem, velká výkonem Elektrická koloběžka Eljet Dino je ideálním dopravním prostředkem konstruovaným přímo pro děti. Mezi její největší výhody patří snadné ovládání, nízká hmotnost a vychytané bezpečnostní prvky.   Tento malý zázrak je poháněn motorem o výkonu 150 W, se kterým vaše ratolesti mohou dosáhnout maximální rychlosti až 13 km/h. Energii koloběžce dodává baterie s kapacitou 4 000 mAh. Baterie je připravena k použití již po zhruba 4 hodinách... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elektrická koloběžka Eljet Dino
 
 
 
Malá vzrůstem, velká výkonem
Elektrická koloběžka Eljet Dino je ideálním dopravním prostředkem konstruovaným přímo pro děti. Mezi její největší výhody patří snadné ovládání, nízká hmotnost a vychytané bezpečnostní prvky.
 
Tento malý zázrak je poháněn motorem o výkonu 150 W, se kterým vaše ratolesti mohou dosáhnout maximální rychlosti až 13 km/h. Energii koloběžce dodává baterie s kapacitou 4 000 mAh. Baterie je připravena k použití již po zhruba 4 hodinách nabíjení a umožní dojezd až do vzdálenosti 11 km. Vlastníte-li také nějaké elektrické vozítko, můžete se tak odteď prohánět bok po boku s vašimi ratolestmi a vyrazit na nejeden pěkný výlet.
 
Dojezd může ovlivnit řada proměnných od váhy jezdce až po povětrnostní podmínky. Při jízdě je vždy nutné s touto skutečností počítat. Jelikož je tato koloběžka konstruována pro děti, maximální váha jezdce je 65 kg.
 
Snadná manipulace
Koloběžka Eljet Dino je skladná a snadno přenositelná. Pomocí pár jednoduchých kroků dokážete vaši koloběžku složit a znovu rozložit. Navíc pro její nízkou hmotnost 9 kg je velice snadné ji vzít a přenést.
 
Velkou výhodou je teleskopická tyč řízení. Konstruktéři zde pomýšleli na fakt, že vzrůst dětí se může rychle měnit. Nemusíte se tak obávat, že by vaše ratolesti vyrostly a nemohly tak koloběžku dále používat. Jednoduše nastavíte teleskopickou tyč do požadované výšky a děti mohou jezdit vesele dál.
 
Bezpečnost a pohodlí
Při konstruování této koloběžky bylo věnováno hodně času bezpečnostním prvkům. Elektrická koloběžka Eljet Dino je vybavena protiskluzovou podložkou, která podporuje stabilní postoj. Bezpečnostním prvkům vévodí brzdný systém.  Koloběžka disponuje zadní brzdou, která se snadno ovládá pomocí páčky umístěné na levé straně řídítek. Tato brzda navíc obsahuje mikro zařízení, které současně deaktivuje výkon motoru.  Spolupráce těchto dvou veličin výrazně pomáhá snížit brzdnou dráhu koloběžky a eliminovat nepříjemné cukavé pohyby. Vaše dítě si tak může užít dokonalý požitek z jízdy, a to bezpečně a pohodlně.
 
Technické specifikace a parametry
ELEKTRICKÁ KOLOBĚŽKA ELJET DINO
Barva: červená
Hmotnost: 9 kgRozměry: 74 x 36 x 91 cmMaximální váha jezdce: 65 kg
BRZDY
Provedení: Zadní mechanická
BATERIE
Kapacita: 4 Ah / 24 VDoba nabíjení: 3-4 hodinyMaximální rychlost: 13 km/hDojezd:  až 11 km
MOTOR
Výkon: 150 W
KOLA
Rozměry: 5,5" (palce)
Odpružení: ne
STOJÁNEK: ANO
 
pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eljet
Výkon 150 W
Hmotnost 9 kg
Nosnost 65 kg
Max. rychlost 13 km/h
Dojezd 11 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 4000 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Odpružené ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty