Prošívaný polštář EMI premium - nadýchaný polštář, ideální pro alergiky, astmatiky a lidi s respiračními potížemi Polštář 90 x 70 antialergický prošívaný EMI premium je určený na spaní. Tento polštář má rozměry 70 x 90 cm, což je klasický rozměr, a proto se hodí ke každému klasickému povlečení. Jeho vnitřní výplň tvoří antialergické a antibakteriální duté vlákno, které zajišťuje stálý tvar a objem polštáře. Struktura a silikonová úprava zajišťuje nadýchanost, jemnost, vzdušnost, tvarovatelnost a... Celý popis

Koupit za 425 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prošívaný polštář EMI premium - nadýchaný polštář, ideální pro alergiky, astmatiky a lidi s respiračními potížemi
Polštář 90 x 70 antialergický prošívaný EMI premium je určený na spaní. Tento polštář má rozměry 70 x 90 cm, což je klasický rozměr, a proto se hodí ke každému klasickému povlečení. Jeho vnitřní výplň tvoří antialergické a antibakteriální duté vlákno, které zajišťuje stálý tvar a objem polštáře. Struktura a silikonová úprava zajišťuje nadýchanost, jemnost, vzdušnost, tvarovatelnost a objemovou stálost. Výplň zajišťuje, že je polštář vhodný pro alergiky, lidi s respiračními potížemi a všechny ty, kteří si potrpí na zdravý a pohodlný spánek. Povlak polštáře je vyrobený ze 100% polyesteru a zapíná se na zip, díky čemuž můžete polštář pohodlně a jednoduše doplnit výplní na polštáře a přizpůsobit si tak jeho objem.

Rozměry:

70 x 90 cm
35 x 45 cm

I přesto, že v naší nabídce najdete mnoho rozměrů polštářů, nabízíme i možnost výroby atypického rozměru podle vašich představ. Stačí, když nás budete kontaktovat.
Antialergický prošívaný polštář EMI premium a jeho výhody:

polštář je antialergický a antibakteriální
polštář je vhodný i pro alergiky a astmatiky 
možnost výroby atypického rozměru tohoto polštáře na míru
poskytuje pohodlný spánek  
jednoduchý na údržbu
praktický
vyrobený z kvalitních materiálů 
určený pro každodenní spaní 
možnost doplňovat výplň polštáře podle potřeby

Jak pečovat o polštář?
Při péči o polštář se řiďte ošetřovacími symboly. Teplota praní má být maximálně 60°C. Sušení polštáře normálním režimem sušení. Výrobek se nesmí bělit. Polštář se nesmí chemicky čistit. Nežehlit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Emi