Koláčová forma kulatá, 29.5 cm, krémová Clay - Emile Henry Krásná a nadčasová forma na koláč, se kterou budou Vaše koláče nebo quiche vyjímečné. Barva: Krémová Clay Díky technologii High Resistance odolává teplotním šokům -20°C až +270°C, můžete ji tak jednoduše a bez obav z popraskání, vyjmout z mrazáku a vložit rovnou do trouby. Dokonalá glazura usnadňuje čištění a chrání proti poškrábání, proto může koláč ve formě rovnou porcovat. Nejsou určeny pro použití na přímých zdrojích tepla! Emile Henry... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Koláčová forma kulatá, 29.5 cm, krémová Clay - Emile Henry

Krásná a nadčasová forma na koláč, se kterou budou Vaše koláče nebo quiche vyjímečné.
Barva: Krémová Clay
Díky technologii High Resistance odolává teplotním šokům -20°C až +270°C, můžete ji tak jednoduše a bez obav z popraskání, vyjmout z mrazáku a vložit rovnou do trouby.
Dokonalá glazura usnadňuje čištění a chrání proti poškrábání, proto může koláč ve formě rovnou porcovat.
Nejsou určeny pro použití na přímých zdrojích tepla!
Emile Henry poskytuje záruku na výrobní vady 10 let.
Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.

Rozměry:

Průměr: 29.5 cm
Výška: 4 cm
Objem: 1.3 l
Porce: 6

RODINNÁ FIRMA PO MNOHO GENERACÍ

Příběh této významné značky se zrodil roku 1848 v Marcigny, v burgundské oblasti, která je známá především svou kvalitní hlínou pro výrobu keramického nádobí.
To vyrábí výhradně ruční cestou, již po několik generací, rodinná firma Emile Henry.

PRECIZNÍ RUČNÍ PRÁCE

Společnost si velmi zakládá na precizní ruční práci. Dno každého výrobku je označeno logem Emile Henry a také rokem, ve kterém byl daný produkt vyroben. Zároveň jsou všechny výrobky opatřené i číslem pracovníka. Díky tomu může Emile Henry poskytovat záruku na výrobní vady až na celých 10 let.
Nadčasový vzhled a příjemné přírodní barvy glazur dělají radost v kuchyni každé generaci. Nejen tyto uvedené jsou od Emile Henry velmi oblíbené:

Forma na pečení baget Emile Henry
Tajine Emile Henry
Hmoždíř Emile Henry
Forma na pečení chleba Emile Henry
Forma na koláč Emile Henry

NOVÁ ŘEŠENÍ A MODERNÍ TECHNOLOGIE

Inovativní přístup a nejmodernější technologie dokazují jejich neuvěřitelnou kvalitu. Emile Henry přichází s několika technologiemi, které aplikuje na své nádobí. Jednou z nich je kolekce nádobí High Resistance®.
Produkty Emile Henry z kolekce High Resistance® jsou mimořádně odolné vůči poškrábání i nárazu, a tak připravovaný pokrm v nich můžete rovnou porcovat i servírovat. Jsou vhodné do mikrovlnné trouby i klasické a odolávají velkým teplotním šokům, proto není problém hrnec z lednice vložit do trouby (není však určeno pro použití na zdroji přímého tepla - plynové nebo elektrické plotně).
Produkty série Delight Emile Henry jsou převážně určena pro vaření na indukci, avšak jsou vhodná i pro ostatní typy plotýnek, dokonce i pro zapékání v troubě. Rozvádí teplo po povrchu hrnce mnohem rychleji než hrnce litinové a materiál je také oproti nim zhruba o 30% lehčí.

POPULÁRNÍ TAJINE

Naopak kolekce produktů řady Flame® lze použít i na otevřeném ohni. Tyto produkty se také vyznačují velkou odolností vůči teplotním šokům a dokonce je lze použít i na sporácích.
Jedním příkladem z těchto produktů je velmi oblíbený hrnec Tajine, kónický tvar tohoto hrnce je původem z Maroka, díky tomuto tvaru se uvnitř nádoby během pečení udržuje optimální cirkulace vzduchu a páry a Váš pokrm tak zůstane lahodně šťavnatý.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Emile Henry
Materiál keramické
Barva žlutá
Určení na koláče
Hmotnost 1.25 kg
Objem 1.3 l
Průměr 29.5 cm