Engwe L20 2023

100 %
(1 hodnocení)

Díky maximální rychlosti až 45 km/h se můžete pohybovat rychleji než kdykoli předtím. S dojezdem až do 140 km na jedno nabití si můžete užít delší jízdy bez nutnosti častého nabíjení. Kolo má pevný rám, který poskytuje stabilitu a odolnost proti poškození. Mechanické kotoučové brzdy umožňují snadné zastavení i při vyšších rychlostech, což zvyšuje bezpečnost jízdy. Odpružená vidlice pak zajistí pohodlnější jízdu i na nerovném terénu. Toto špičkové elektrické kolo je navrženo tak, aby vám nabídlo... Celý popis

Koupit za 25 508 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky maximální rychlosti až 45 km/h se můžete pohybovat rychleji než kdykoli předtím. S dojezdem až do 140 km na jedno nabití si můžete užít delší jízdy bez nutnosti častého nabíjení. Kolo má pevný rám, který poskytuje stabilitu a odolnost proti poškození. Mechanické kotoučové brzdy umožňují snadné zastavení i při vyšších rychlostech, což zvyšuje bezpečnost jízdy. Odpružená vidlice pak zajistí pohodlnější jízdu i na nerovném terénu.

Toto špičkové elektrické kolo je navrženo tak, aby vám nabídlo maximální komfort, rychlost a dlouhý dojezd. Pokud hledáte spolehlivého společníka na cesty za prací, nákupy nebo víkendovými výlety, ENGWE L20 je tou správnou volbou.

ENGWE L20 se může pochlubit silným 750W motorem a baterií s kapacitou 13 Ah. V plně elektrickém režimu zvládne ujet až 70 km na jedno nabití, přičemž v režimu pomoci dokonce až neuvěřitelných 140 km! S maximální rychlostí do 45 km/h se stane vaším ideálním pomocníkem při provozu ve městě či objevování okolní přírody.

Komfort bez kompromisů Ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec, ENGWE L20 se přizpůsobí vašim potřebám. Odpružená vidlice poskytuje pohodlnou jízdu i na nerovném terénu a kvalitní kotoučové brzdy zajišťují bezpečné a rychlé zastavení. Váha 34 kg a nosnost 120 kg dělají z tohoto elektrokola ideální volbu pro všechny typy jezdců.

Elektrokolo má přední i zadní nosič, které jsou perfektní pro nákupy nebo přepravu věcí. Odnímatelná baterie umožňuje nabíjení přímo v rámu kola nebo mimo něj, což je obzvláště užitečné při parkování na ulici.

ENGWE L20 je navržen tak, aby vyhovoval jezdcům vysokým od 155 do 210 cm. Se třemi úrovněmi asistence, mechanickými kotoučovými brzdami a Shimano 7-stupňovou převodovkou si budete moci přizpůsobit jízdu přesně podle svých potřeb a preferencí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Engwe
Odpružení odpružená vidlice
Brzdy kotoučové

Podobné produkty